רמלה אלופת המדינה בפעם הרביעית ברציפות

היום (ראשון) בצהריים הסתיים ברעננה המפגש המכריע בין רמלה לאס'א תל אביב במסגרת סדרת הגמר של הליגה הלאומית הבכירה לגברים. המפגש הוכרע בניצחונה של רמלה שזכתה שוב באליפות, זו הפעם הרביעית ברציפות והפעם ה-13 בסך הכל.

בשורותיה של אס'א שיחקו במהלך השנה אמיר וינטרוב, גלעד ברמן, נועם בר ונועם אוקון- אך היום נשאו בעול בר ואוקון שניצחו את טל ארוס והראל לוי מאס'א.

'שיחקנו היו טניס מעולה', אמר אוקון בסיום. 'במשחק שלי נלחמתי, לקחתי סיכונים והוצאתי את מה שיכולתי. לשמחתי, זה הספיק כדי לשים את רמלה שוב על מפת הטניס הארצית'.

נועם בר- טל ארוס 5:7,6:4,2:6

בר וארוס הגיעו מרוכזים ושמרו על ההגשה עד למצב של 2:2, אך המשך המערכה היה של בר שעם שתי שבירות עלה ל-2:6.

ארוס פתח את המערכה השנייה כששבר ועלה ליתרון 0:1. בר לא הצליח עוד לשבור במערכה זאת וארוס השווה ל-1:1 במערות לאחר שניצח 4:6.

ארוס פתח את המערכה השלישית עם שבירה ועלה ל-0:1 ולאחר מכן ל-2:4 כשהשניים שומרים על ההגשות. העייפות המצטברת לא הכריעה את בר הוותיק שהפך את הקערה על פיה, זכה בשלושה משחקונים ברצף ועלה ליתרון 4:5.

ארוס לא נשאר אדיש ושמר על ההגשה עם שלושה אסים והשווה ל-5:5, אך בר שוב שמר על ההגשה ועלה ליתרון 5:6. במשחקון האחרון שבר בר, לא לפני שבנקודה האחרונה החטיא ארוס הנחתה קריטית ליד הרשת. בסיום- 5:7 לבר.

נועם אוקון- הראל לוי 4:6,4:6

המשחק נפתח באופן שקול כאשר שני השחקנים שמרו על ההגשה עד למצב של 4:4. השבירה הראשונה הגיעה מצידו של אוקון שחבט לכיוון גופו של הראל לוי שעלה לרשת. אוקון עלה ליתרון 4:5 וחבט שני אסים כדי לזכות במערכה 4:6.

אוקון המשיך במומנטום ושבר כבר בפתיחת המערכה השנייה עם חבטה מנצחת על ההגשה של לוי כדי לעלות ל-0:1 ובהמשך ל-0:2. בהמשך, הצליח לוי לשמור על ההגשה ולצמצם ל-2:1 לאחר חבטת העברה מדהימה עם הגב למגרש.

במשחקון הבא שמר אוקון על ההגשה ואף הצליח לשבור פעם נוספת כדי לעלות ל-1:4 לאחר חבטת העברה אלכסונית שהקפיצה את הקהל שהריע במשך שניות ארוכות.

לוי לא וויתר והצליח לשבור ולשמור כדי לצמצם ל-4:2 ובהמשך ל- 3:4 עם וולי חד לפינת המגרש. במשחקון הבא הוביל אוקון 15:40, עלה לרשת וחבט וולי מנצח כדי לעלות ל-3:5.

לוי עוד ניסה להישאר במשחק ושמר על הסרב כשצמצם ל-5:4 אך ההגשות של אוקון במשחקון הבא היו מדויקות וטובות ובסופו של דבר האליפות שוב אצל רמלה עם 4:6 במערכה השנייה.

כתבות נוספות