רם, סמילנסקי ולשם בשמינית גמר אליפות אירופה

שחקני נבחרות ישראל לנוער ממשיכים לקצור הישגים יפים בזירה האירופאית, במסגרת אליפות אירופה לנוער המתקיימת בשבוע זה. כזכור, נבחרת גילאי 18 משחקת השבוע באליפות אירופה ליחידים בשוויץ, כמו גם נבחרת גילאי 14. נבחרת גילאי 16 משתתפת באליפות אירופה ליחידים ברוסיה.
בבנים 16, איגור סמילנסקי העפיל לשמינית הגמר. סמילנסקי, שניצח בסיבוב הראשון 3:6, 3:6 את דניאל וינדהאל משבדיה, הדיח בסיבוב השני את המדורג ראשון באירופה ובתחרות, מקסימיליאן מרטרר הגרמני, עם ניצחון 6:1, 2:6, 1:6. בסיבוב השלישי הוא גבר 3:6, 0:6 על אלכסנדרוס בלאמפנידיס היווני. בשמינית הגמר הוא יפגוש את אוגוסטס רדזיוקינס מליטא.
גם אור רם, המדורג 4 בתחרות, עלה לשמינית הגמר: רם עלה ללא משחק לסיבוב השני שם ניצח 2:6, 1:6 את אנדרה בירו מהונגריה. בסיבוב השלישי הוא ניצח 4:6, 2:6 את פטר אטאנאסוב מבולגריה ויפגוש את אלכסנר פברוט (13) מצרפת. רם וסמילנסקי הודחו בסיבוב השני בזוגות.
בגילאי 14, עלה גם עידן לשם לשמינית הגמר. לשם עלה ללא משחק לסיבוב השני, שם גבר 2:6, 3:6 על הוברט הורקאץ מפולין ובסיבוב השלישי הוא ניצח 3:6, 6:7 (5) את אנדריי אנדרוחו מבלארוס המדורג 15. בסיבוב הבא יתמודד לשם מול משוכה קשה בדמותו של המדורג שלוש, ניקולאס פרונזה הרומני.

בבנים 18, בר בוצר ודניאל סקריפניק (10) העפילו לסיבוב השלישי בזוגות לאחר שניצחו 2:6,2:6 צמד מבולגריה. בסיבוב הבא צפוי לפגוש הצמד הישראלי את הצמד הצ'כי המדורג שבע.
בבנות, גם רונה לויאן ולי אור העפילו לסיבוב השלישי לאחר שניצחו 6:10,0:6,6:4 זוג מיוון. בסיבוב הבא יפגשו השתיים את הצמד השבדי המדורג שמונה.
נבחרת בנים 12 תפתח מחר את הופעותיה באליפות הקבוצתית מול בוסניה. נבחרות נוספות מולן תתחרה ישראל הן שבדיה וקרואטיה. בנבחרת משחקים עומר חפץ, ישי עוליאל ולוקה הרמן- תחת שרביטו של המאמן ז'אן פוצ'טאר. נבחרות בנות 12 תפתח מחר מול בלארוס. יריבות נוספות בבית של ישראל הן שוייץ וצ'כיה. בנבחרת משחקות ענבר כהן, עדי שפיגלמן ונעה ירון. את הנבחרת מאמן אנדריי פורטמן.

כתבות נוספות