חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

רם, כהן, גולדנגורן מש ולב ארי בחצי הגמר באשקלון

אתמול (רביעי) התקיימו במרכז הטניס אשקלון משחקי רבע הגמר בתחרות ה-TE (רמה 2) הבינלאומית לגילאי 16, המתקיימת לכבודו של עמוס מנסדורף.
הישראלים ממשיכים להתקדם וכעת נמצאים שלושה שחקנים ישראלים ושתי שחקניות ישראלית בשלב חצי הגמר. חמשת הישראלים יפתחו את משחקיהם היום ב-10:00.
אור רם (1) גבר ברבע הגמר על נועם מזור (8) 1:6,4:6 ויפגוש את פטרוס כריסוחוס (4) הקפריסאי שניצח ברבע הגמר את בוריס סברנסקי (6) 1:6,4:6.
בחצי הגמר השני ייפגשו אייל כהן (2) וטל גולדנגורן (5) לדרבי ישראלי. ברבע הגמר ניצח כהן את גיורגי ג'אוואקשווילי מגאורגיה 5:7,5:7, בעוד גולדנגורן ניצח 3:6,4:6 את וסיליוס סטוורופולוס (3) מיוון.
בבנות, עמית לב ארי ניצחה ברבע הגמר 1:4,2:6 את אלינה ירושנקו מאוקראינה שפרשה במהלך המערכה השנייה. לב ארי תפגוש בחצי הגמר את המדורגת הבכירה אנסטסטיה זבלוצקאיה (1 בתחרות, 13 באירופה) מבלרוס שניצחה שחקנית זרה.
ליבי מש (4) גברה עם 2:6 כפול על אולגה פרידמן ותפגוש בחצי הגמר את ניקולטה קתלינה דסקאלו, שניצחה שחקנית זרה.
לגמר הזוגות הגיע הצמד הישראלי יונתן קאופמן ונועם מזור שיפגשו בגמר את הצמד קפריסאי הבכיר (היום לא לפני השעה 11:30). ולריה ניקולייב הגיעה גם היא לגמר עם שותפתה הקפריסאית מרה ארגיריו. השתיים יפגשו גם הן את הצמד הרוסי הבכיר.

צפו בהגרלות המלאות בדף התחרות

דילוג לתוכן