חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

רם: יום כיפור לטובתנו, ניצחנו בו את צ'ילה ופינלנד

מאת: כתבי ONE- בעז גורן ואלי'ה פרג'ון

ביום חמישי הקרוב תפתח נבחרת ישראל את מסע ההישארות שלה בבית העליון כשתארח בהיכל נוקיה את הנבחרת האוסטרית. אנדי רם ויוני ארליך פתחו את יום האימונים שלהם לקראת התחרות ושיחקו קצת מול נועם בר ונועם אוקון כהכנה למשחק הזוגות שמצפה להם, לאחר מכן עלו הראל לוי ודודי סלע על המשטח ואומנו ע'י הקפטן, אייל רן.

בתום האימון התכנסו כל החמישה בחדר העיתונאים והפגינו את שמחת החיים והאווירה הטובה שמאפיינת את נבחרת הדיוויס הנוכחית. אייל רן פתח את הדברים: 'יומיים לפני כבר מתחילה התרגשות בריאה, הרווחנו ימי אימונים על המגרש והשחקנים בכושר טוב. אנחנו מרגישים שיש התעסקות סביב הנבחרת ויש תמיכה. אני חושב שאוסטריה נבחרת מצוינת עם שחקן ברמות הגבוהות בעולם מה שישים עליהם גם המון לחץ. פה בארץ אני מרגיש שאנחנו יכולים לעבור כל נבחרת כי אנחנו מתעלים. כשמציגים טניס טוב פחות חשוב מי נמצא בצד השני'.

אנדי רם התייחס לעובדה כי הנקודה שלו ושל יוני אמורה להיות נקודה 'בטוחה': 'בדייויס אין נקודה בטוחה והוכחנו בעבר, כולנו, שאין דבר כזה בטוח. הקהל יהיה גורם מרכזי בהתמודדות. סה'כ אנחנו תמיד פייבוריטים. יום כיפור זה לטובתנו לדעתי ואת צ'ילה ופינלנד ניצחנו בכיפור'.

על שותפו בסבב, נואלה, שלא הגיע לארץ בגלל פציעה סיפר: 'לפי דעתי הוא אוהב אותנו יותר והוא קצת ריגל לטובתנו'. יוני ארליך השלים את הדברים של בן זוגו: 'מצד אחד הכל פתוח אבל אנחנו רואים את עצמנו פייבוריטים. כיף לחזור לשחק ביחד ובנוקיה. המטרה שלנו אחרי הכל זה שלוש נקודות'.

 

דודי סלע דיבר על אי הוודאות בעמדת הטניסאי השני שישחק ביחידים אצל האוסטרים: 'זה לא משנה לי מי ישחק במחבט מספר 2 שלהם. שניהם שחקנים טובים וראיתי תוצאות שלהם. אנחנו עושים את שלנו. אני מאמין שאם ננצח ואני אנצח זה יתן לי ביטחון לעונה עצמה. אני בכושר משחק טוב'.

הראל לוי מצידו בעיקר היה מרוצה מזה שהלחץ פחות עליו מאשר על האחרים: 'זה טוב שמדברים עליהם ולא עלי, סה'כ אני מרגיש מצוין ומתאמן טוב. אני מאוד מצפה ליום חמישי והיום הראשון הוא מאוד משמעותי. אנחנו אוהבים לעזור לאנדי ויוני'.

 


הראל לוי, אייל רן ודודי סלע במסיבת העיתונאים. מחכים לאוסטריה (דרור עינב)

הראל לוי, אייל רן ודודי סלע במסיבת העיתונאים. מחכים לאוסטריה (דרור עינב)
 

לגבי שאלת הקהל, אם אכן ימלא את האולם קרא רם: 'הקהל מגיע ויגיע כי הם רוצים ונהנים. זו חוויה ספורטיבית שרק מי שהיה בא יודע על מה מדובר. יש לנו קהל פטריוטי מאוד חם ומאוד אוהב'.

למי שעוד מעוניין להגיע למפגש, כרטיס לאולם יעלה 300 שקל, כרטיסים ליציעים העליונים יעלו 150 שקל למבוגר ו-120 שקל לילד וחיילים. מחיר מיוחד (ביציעים העליונים) לאב ובנו יעמוד על 240 שקל, ומחיר כרטיס לאב ושני בניו יעמוד על 300 שקל. מחיר כרטיס VIP לשלושת הימים יעמוד על 1,000 שקלים. נפתחה גם מכירה לימים בודדים, לשערים 6-7 בעלות של 150 שקלים ליום.        

 


אנדי רם ויוני ארליך. &qout;אין דבר כזה נקודה בטוחה בדייויס&qout; (דרור עינב)

אנדי רם ויוני ארליך. 'אין דבר כזה נקודה בטוחה בדייויס' (דרור עינב)
 

 


יוני ארליך במהלך האימון: &qout; (דרור עינב)

יוני ארליך במהלך האימון: 'אנחנו רואים את עצמנו פייבוריטים' (דרור עינב)
 
 


דודי סלע באימון: &qout; (דרור עינב)

דודי סלע באימון: 'אני מאמין שאם ננצח ואני אנצח זה יתן לי ביטחון לעונה עצמה' (דרור עינב)
 
 


אנדיוני בפעולה. כיפור יעבוד לטובתם? (דרור עינב)

אנדיוני בפעולה. כיפור יעבוד לטובתם? (דרור עינב)

כתבות נוספות

דילוג לתוכן