חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

רם וארליך הודחו מלונדון

 

אנדי רם ויוני ארליך הודחו היום (חמישי) מאולימפיאדת לונדון ברבע הגמר אחרי הפסד כואב מול האחים בראיין בשני שוברי שוויון, 7:6 ו-7:6.

יוני ארליך, אמר בסיום ההפסד: 'לא היו הרבה נקודות נגד הסרב משני הצדדים במשחק הזה. לא הפסדנו כי עשינו משהו לא נכון, לא באנו למשחק הזה עם ציפיות גדולות אבל הקהל הישראלי עשה עבודה נהדרת ודחף אותנו קדימה. אחד ההפסדים המאכזבים שלנו. לא באנו לפה להצגה, באנו לקחת מדליה '.

אנדיוני הגיעו להתמודדות הזו אחרי הניצחון הנפלא על פדרר ו-ואורינקה בשמינית הגמר, קיוו לעבור גם את הצמד מספר 1 בעולם מארה'ב בדרך אולי למדלייה אולימפית ראשונה. לאורך כל המשחק הנתונים כמעט היו זהים: בסופו של דבר רם וארליך רשמו שמונה טעויות לא מחויבות לעומת שבע של האחים בראיין.

במצב של 5:6 לטובת הצמד הישראלי במערכה הראשונה, עלו אנדיוני ל-0:40 אבל החמיצו שלוש נקודות שבירה כדי לנצח במערכה הראשונה ובשובר השוויון לא היו במיטבם ונוצחו 7:4.

השניים עלו למערכה השנייה ונלחמו בשיניים. במצב של 2:3 לאחים בראיין, נקלעו אנדיוני לפיגור 40:0 אבל התעלו על עצמם וחזרו כמו גדולים ל-3:3. כמו במערכה הראשונה, אף צמד לא הצליח לשבור, והמשחק נכנס לשובר שוויון דרמטי.

לשני הצמדים הייתה הזדמנות לגמור סיפור אבל המאבק היה גדול. בסופו של דבר שגיאה כפולה בהגשה של יוני ארליך העניקה את הניצחון לאמריקאים.

 

 

אנדי רם ויוני ארליך נפרדו אולי מהאולימפאדה האחרונה שלהם עם תחושת פספוס, אבל, את הניצחון הענק על פדרר אף אחד לא ייקח להם. ראש הממשלה לשעבר, אהוד אולמרט ומאמן הכדורגל, אברהם גרנט, צפו במשחק ביחד מהיציע.

 

אולמרט וגרנט ביחד מעודדים את אנדי רם ואת יוני ארליך

אולמרט וגרנט צופים באנדיוני

כתבות נוספות

דילוג לתוכן