חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

רם וארליך גברו על קאר ומונקו בשלוש מערכות

                                           מאת: שי אלון

אנדי רם ויוני ארליך השלימו הערב (רביעי) פתיחה ישראלית מושלמת באליפות ארצות הברית הפתוחה, כשעלו לסיבוב השני אחרי ניצחון קשה על לוקאס ארנולד קאר וחואן מונקו מארגנטינה, 6:4, 6:7 (5:7) ו-3:6.

זהו הניצחון החמישי ברציפות של הצמד הישראלי בסבב, אחרי הזכיה בשבוע שעבר בטורניר ה'ווינסטון סלאם' בצפון קרוליינה. הסיבוב הבא יהווה מכשול קשה לאנדיוני בדמותם של יורגן מלצר מאוסטריה ופיליפ פצ'נר  מגרמניה, המדורגים 9 בטורניר.

שבירה אחת במערכה הראשונה הספיקה לארגנטינים כדי לזכות בה עם 4:6. המערכה השניה היתה ללא שבירות ואנדיוני הצליחו לנצו אחרי שובר שוויון צמוד 5:7, ניצלו מהדחה מוקדמת והעבירו את ההכרעה למערכה שלישית.

רם וארליך שברו ל-1:2 במערכה השלישית, אך נשברו מיד בחזרה. במצב של 3:3, מונקו וקאר כבר הוליכו 0:30, אך הצמד הבכיר שלנו הצליח להיצמד אליהם ולהשיג שבירה ל-3:4 שהכריעה את המערכה והמשחק כולו. רם וארליך שמרו ל-3:5 ושברו שוב בדרך לנצחון ולסיבוב השני.

אגב, אנדיוני נעדרים השנה שלא כהרגלם מטורניר הזוגות המעורבים.

 


אנדי רם (ONE)

אנדי רם. לשם שינוי לא ישחק בזוגות המעורבים
 

 

הניצחון של אנדייוני מגיע אחרי הנצחונות של דודי סלע ושחר פאר ומעלה באופן מושלם את כל הנציגים הישראלים לסיבוב השני. עבור אנדיוני, כמו פאר, זהו ניצחון ראשון בגראנד סלאם אחרי הדחות בסיבוב הראשון ברולאן גארוס ו-ווימבלדון.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן