חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

רם הראל הדיח את המדורג חמש בעולם באליפות ארה"ב

הישג נהדר לאור רם הראל בן ה-17, שהעפיל הלילה לסיבוב השני באליפות ארה"ב הפתוחה לנוער. לאחר שעבר שני סיבובי מוקדמות, הדיח הישראלי את המדורג חמש בעולם ובתחרות, מיטשל קרוגר.
קרוגר אמנם ידוע כרברבן לא קטן, אך אור רם הראל, שהגיע כ"אנדרדוג" למשחק, עשה את העבודה על המגרש והשאיר מאות אוהדים אמריקאיים, ואת קרוגר עצמו, מופתעים ומאוכזבים.
רם הראל, ששיחק לעיניהם של אלפי צופים באחד מהאצטדיונים המרכזיים, ניצח את המערכה הראשונה 4:6, אך הפסיד את השנייה 7:5. במערכה השלישית הצליח רם הראל לחבר הכל מחדש, וטס ל-3:6, בדרך לניצחון מרשים ולסיבוב השני של האליפות.
בשנה שעברה הגיע רם הראל לרבע הגמר בתחרות, והשנה ינסה לשחזר ואף לשפר את ההישג. בסיבוב הבא ימתין לו ווין מונטגומרי מדרום אפריקה, המדורג במקום ה-18 בעולם. רם הראל אמנם גבר על מונטגומרי לפני כשנה באליפות אירופה לנבחרות, אך לאחרונה נמצא הדרום אפריקאי בכושר טוב ואף זכה באליפות הלאומית של ארה"ב.
לרה פטיוק בת ה-16 נכנסה אוטומטית לבית הגמר. אמש (ראשון) היא ניצחה בסיבוב הראשון את פיירה ברנרדה מקרואטיה עם 1:6,3:6,6:4. בסיבוב הבא היא תפגוש את קטנינקה וון דייכמן מליכטנשטיין.

היום ישחקו רם הראל ופטיוק בזוגות.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן