רועי גינת ושביט קמחי זכו בתחרות ה-ITF במרכז לטניס בישראל – ב"ש

שני ישראלים, שחקני דייויד סקווד, רועי גינת ושביט קמחי, זכו ב-4 במאי 2019 בגמר היחידים לבנים ולבנות בתחרות הבינלאומית לנוער שהתקיימה במרכז לטניס בישראל – באר שבע. התחרות היתה לזכרו של אלכס פודולסקי, המאמן האגדי של מרכז הטניס בבאר שבע, ולמרות האזעקות והמצב הביטחוני בדרום הגיעו מאות אנשים לצפות במשחקי הגמר בהם שיחקו שלושה ישראלים, והשתתפו בהפנינג נושא פרסים שארגן המרכז. בטקס השתתף גם יו"ר איגוד הטניס יוני ירום.

גינת (מאמן יורם גינת) גבר 5:7 ו-0:6 בגמר הבנים על אהרון כהן מישראל, המתאמן באקדמיה של רפאל נדאל ושביט קמחי (מאמן אייל שטרן) גברה 4:6 ו-1:6 על אוסיין באבל מצרפת. גינת השלים דאבל כשזכה גם בגמר הזוגות יחד עם שחקן דייויד סקווד, אלכס גפוננקו, כאשר השניים ניצחו 6:3, 4:6 ו-7:10 את פרנק יונקר מהולנד ורוהאן מרה מהודו. באבל התנחמה בזכייה בגמר הזוגות לבנות יחד עם אנל לקלרק מצרפת לאחר ניצחון 3:6, 7:5, 7:10 על נטליה שבאנין מהונגריה ומישל טיחונקו מארה"ב.

במהלך הטקס התקיימה הוקרה מיוחדת בה העניק מנהל המרכז, יניב סקירה, שלט הוקרה לבנו ובתו של פודולסקי שהיו בטקס – כאשר השלט ייתלה על מגרש מספר 1 המרכזי שבו אימן אלכס.

כתבות נוספות