חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

רונן מורלי זכה בפרס "מאמן הכבוד של המדינה"

כבוד גדול לענף הטניס: רונן מורלי, המאמן הוותיק והמוערך של מרכזי הטניס והחינוך בישראל, זכה (19.5.21) בפרס "מאמן הכבוד של המדינה" בטקס שהתקיים בבית הנשיא.
מדובר במיזם "תקווה ישראלית – מגן הכבוד", יוזמה של בית הנשיא בשותפות עם משרד התרבות והספורט, ההתאחדות לכדורגל, מנהלת הליגות בכדורגל, הטוטו ועמותת ערכים בספורט, לביסוס השותפות בין המגזרים השונים שמרכיבים את החברה הישראלית.
השנה, לראשונה, הורחב הפרס לכלל ענפי הספורט, בקטגוריית אות "מאמן הכבוד של המדינה" למאמני ילדים ונוער שהשפיעו בצורה יוצאת דופן על השחקנים, המועדון והקהילה. אלפי מועמדויות של מאמנים ומאמנות הוגשו לפרס זה ואנו גאים שרונן ייצג את ענף הטניס בכבוד עם הזכייה. רונן מאמן טניס כבר למעלה מ-30 שנה, שימש בעבר כמאמן נבחרת הדייויס ובין השאר גדלו תחתיו אנדי רם, יוני ארליך, הראל לוי, נועם אוקון ואמיר חדד.
יו"ר איגוד הטניס, אבי פרץ: "היום כל המדינה יודעת את מה שאנחנו בענף הטניס יודעים מזמן לגבי רונן מורלי. הוא אחד ומיוחד ולאורך עשרות שנים גידל, אימן ואף יותר חשוב מכך, חינך עשרות ילדים ומאמנים והכל מתחת לאור הזרקורים ובענווה גדולה. אני גאה שמענף הטניס נבחר המאמן של המדינה וכולי תקווה שעוד מאמנים ילכו בדרכו של רונן".

כתבות נוספות

דילוג לתוכן