חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

רולאן גארוס: בר בוצר העפיל לבית הגמר

הישג מרשים לשחקן הישראלי בן ה-18, בר בוצר, שהעפיל אתמול (שבת) לבית הגמר של אליפות הרולאן גארוס לנוער בצרפת, בה מתחרים שחקני הנוער הטובים ביותר בעולם.
בוצר (10 במוקדמות, 63 בעולם) ניצח שני סיבובים במוקדמות. תחילה הוא ניצח 3:6,3:6 את גיג'רמו הדליץ' מברזיל, ובסיבוב העלייה הוא גבר על כריסטיאן גארין הצ'יליאני (7 במוקדמות, 54 בעולם) במשחק צמוד ומורט עצבים. בוצר ניצח במערכה הראשונה 6:7(4), הפסיד את השנייה 7:6(6) אך חזר כדי לנצח בשלישית עם 6:7(4) נוסף.
משחקו הראשון של בוצר בבית הגמר צפוי להתקיים מחר, כאשר צפוי לו קרב לא פשוט מול קימר קופיג'אנס הבלגי (6 בעולם, 6 בתחרות). הבלגי נמצא בכושר מצוין והשיג השנה 19 ניצחונות, מול שישה הפסדים בלבד.
על העלייה לבית הגמר, אמר בוצר: 'שיחקתי טוב והרגשתי טוב לאחר תקופה בה לא הייתי בשיאי. לשמחתי הרגשתי בבית במהלך המשחקים הודות לעידוד של המשפחה שלי ושל הקבוצה איתה אני מתאמן באקדמיה צרפת'.
בתחרות משתתפים, בין היתר, עשרת שחקני הנוער הטובים בעולם ביניהם המדורג מספר אחת בעולם, לוק סביל האוסטרלי. סביל זכה השנה בווימבלדון ובאליפות אוסטרליה הפתוחה, וכעת ינסה לכבוש גם את פריז.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן