חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

רדוונסקה הדיחה את פאר מטורניר היחידות בדובאי

 

שחר פאר, המדורגת 40 בעולם, נפרדה הבוקר (רביעי) מטורניר היחידות בדובאי, כשנכנעה בשמינית הגמר לאגה רדוונסקה, השישית בעולם 7:5 ו-6:4. הישראלית שב-2010 הגיעה לחצי גמר הטורניר וב-2011 לרבע הגמר והשנה נכנסה רק בזכות כרטיס חופשי, נתנה פייט טוב ליריבה שמאוד מוכרת לה, ואף הייתה לה הזדמנות להגיש למערכה הראשונה ביתרון 4:5.

אבל הפולניה, שהפסידה השנה רק שלוש פעמים ורק לשחקנית אחת, ויקי אזרנקה הראשונה בעולם, התעשתה בזמן וזכתה במערכה הראשונה. גם במערכה השנייה פאר חזרה מ-5:2 עד נקודה מ-5:5, אבל שוב היתה זו רדוונסקה עם ידה על העליונה בסיום. פאר תשאר בדובאי לפחות יום נוסף, למשחק רבע גמר הזוגות מחר.

רדוונסקה שמרה על האפס בפתיחה והמשיכה עם שבירה ל-0:3 מהיר בפתיחה. אבל פאר כינסה את עצמה, הצליחה לעלות על הלוח עם שמירה ל-1:3, ומשם המשיכה עם שבירה משלה , ושמירה על ההגשה במשחקון צמוד, בו הצילה נקודת שבירה ל-3:3. 

השתיים שמרו על ההגשה, ואז השיגה פאר, שוב אחרי משחקון צמוד, שבירה נוספת מול המדורגת  שישית בעולם ועלתה ל-4:5. אבל כשפאר ניגשה להגיש למערכה, רדוונסקה עלתה במהירות ל-0:40, פאר הספיקה להציל נקודה אחת, אך נכנעה בשנייה ל-5:5. רדוונסקה עם המומנטום שמרה בקלות ל-5:6, ואחרי משחקון צמוד השיגה שבירה במשחקון ה-12 וסגרה את המערכה הראשונה עם 5:7.

 

רדוונסקה בדובאי. לשחר לא היו תשובות (GettyImages)

רדוונסקה בדובאי. לשחר לא היו תשובות (GettyImages)
 

 

המערכה השנייה התחילה מהיכן שהפסיקה הראשונה, רדוונסקה שמרה ושברה ל-0:2 והשלימה חמישה משחקונים רצופים, אלא שפאר שמעולם לא מוותרת, שברה מייד בחזרה, הפסיקה את השטף, ובמשחקון הבא הגישה ושמרה ל-2:2. רדוונסקה עצרה את פאר כשהגישה ל-2:3, ושברה את הישראלית שביצעה טעות כפולה בנקודת השבירה ל-2:4.

הפולניה הגישה ל-2:5, אבל פאר החליטה לא להיכנע, ונאבקה דקות ארוכות מאוד במשחקון הבא, תוך כדי שהיא מצילה נקודת משחק ושמרה ל-3:5. המשחקון הארוך הזה, העניק לפאר את התנופה הנדרשת, כדי לחזור לתמונה תוך כדי שהיא שוברת ל-4:5.  המשחקון הבא היה שוב מורט עצבים, פאר הצילה שתי נקודות משחק , אך כשעמדה נקודה מ-5:5, שוב ביצעה טעות כפולה  ורדוונסקה ניצלה את המצב זכתה בשלוש נקודות רצופות, שברה ל-4:6 וניצחה.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן