חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

רדוואנסקה תגיע לפדרציה, מור: הופך ליותר קשה

                                                                             מאת: שי אלון

טורניר הבית האזורי בפדרציה מתקרב ובאיגוד הטניס התקבלה בשורה לא טובה מבחינת הנבחרת. איגוד הטניס הפולני הודיע כי הטניסאית הבכירה של פולין, אגה רדוואנסקה, שתוצב בדירוג החדש אחרי אליפות אוסטרליה במקום ה-11 בעולם, תגיע ברגע האחרון עם הנבחרת הפולנית במקום אחותה, אורסולה רדוואנסקה, הפצועה.

הקפטן הפולני הודיע לתקשורת כי אורסולה נפצעה באימון עם אחותה במלבורן. 'החלטנו לא לקחת סיכון מיותר. בסיטואציה הזו החלטתי לבקש מאגה לשחק ואני מאוד שמח שהיא הסכימה. אני לא מצפה לתוצאות מדהימות ממנה כי היא רק החלימה מפציעה. ההשתתפות שלה תהפוך את הנבחרת שלנו להרבה יותר חזקה'.

קפטן הנבחרת הישראלית ליאור מור אמר עם קבלת השינוי בנבחרת הפולנית: 'ההגרלה שלנו היתה קשה מלכתחילה ובואה של רדוואנסקה הופך את הכל ליותר קשה. אנחנו כרגיל מתרכזים בעצמנו, וקודם כל במשחק הראשון מול  לוקסמבורג. אח'כ נדבר על פולין'.

לגבי המשחק הראשון מול לוקסמבורג הוסיף מור: 'אנחנו עוד לא יודעים את המאץ' אפ המדויק. זה משחק קשה שעל הנייר נראה  קל. השחקניות לא מדורגות גבוה אך מנוסות ואסור לשכוח שזה משחק ראשון'.

 

 

שחר פאר וליאור מור (שי לוי)

שחר פאר וליאור מור (שי לוי)
 

 

על ההשפעה כמארחים הוסיף מור: 'צריכה להיות פה הכנה מנטלית, קהל יכול לעזור וגם מאוד להלחיץ. אנחנו מרוצים שזה בבית. ורוצים להשתמש בשחקן החמישי לטובתנו ואני מקווה שיגיע כבר הרבה קהל לעודד אותנו'.

בינתיים ביממה האחרונה נחתו בארץ נבחרות שוויץ (עם פטי שניידר), באלרוס (ללא ויקי אזרנקה ששיחקה בגמר הזוגות באוסטרליה) ודנמרק (עדיין ללא קרולין ווזניאקי). המשחקים יחלו ביום רביעי הקרוב, כאשר הישראליות יכנסו לפעולה מול לוקסמבורג בשעה 16:00.

 

ויקי אזרנקה. תגיע עם בלארוס (GettyImages)

ויקי אזרנקה. תגיע עם בלארוס (GettyImages)

כתבות נוספות

דילוג לתוכן