חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ראוניץ': אני מרגיש כמו בבית. סלע: נוכיח לו אחרת

יום האימונים השני לקראת מפגש הדייויס מול קנדה נחתם היום ברמת השרון. שתי הנבחרות החלו באימונים הרשמיים לקראת פלייאוף העלייה שיתקיים בסוף השבוע הקרוב (16-18 בספטמבר), ורוחות הדייויס כבר החלו מנשבות.
היום (שני) ערכו שתי הנבחרות שני אימונים מלאים ונראה כי השחקנים יגיעו למפגש בשיא יכולתם. השחקן הבכיר של קנדה, מילוש ראוניץ', סיפר כי הים של ישראל 'נראה מפתה', אך סביר כי לענק הקנדי יהיו משימות חשובות יותר בימים הקרובים.
לאחר האימונים סיפר ראוניץ': 'אני מרגיש כאן טוב, אולי כי האצטדיון נקרא 'איצטדיון קנדה'. אני מרגיש כמו בבית, אבל רחוק משם'.
דודי סלע, שינסה לעצור את הסרבים של הקנדי בסוף השבוע, השיב: 'אני שמח שהוא מרגיש פה בבית. אני מאמין שבסוף השבוע הקהל יוכיח לו אחרת'.
עוד אמר סלע על ראוניץ': 'הוא התחיל להסתובב פה ואני כבר חושב איך אפשר לנטרל אותו על המגרש. עכשיו כשהם פה זה נראה יותר קשה אבל העוצמה שלנו היא כנבחרת'.
הקפטן אייל רן סיכם את יום האימונים: 'היה יום טוב של אימונים, כולם התאמנו היטב ויש תכונה לפני המשחק. יצא לנו לראות את הקנדים מתאמנים ובד בבד המשכנו בהכנות. אנחנו מאוד נהנים להיות יחד ונמשיך לעשות את המיטב'.
המשחקים ייפתחו ביום שישי ב-14:00, משחק הזוגות ייערך ביום שבת בשעה 15:00 ומשחקי היום האחרון יתקיימו החל מהשעה 14:30.


אנדיוני, היום ברמת השרון


דניאל נסטור מחכה להם בפינה. הצמד הישראלי בפעולה


'העוצמה שלנו היא כנבחרת', דודי סלע


אמיר וינטרוב באיצטדיון המרכזי, היום ברמת השרון
 

כתבות נוספות

דילוג לתוכן