חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

קרוב ל-100 משתתפים בתחרות הלאומית לסניורים בירושלים

במקביל לזכייה המרגשת אתמול של לינוי אשרם במדליית הזהב בטוקיו, הסתיימה התחרות הלאומית לסניורים שהתקיימה במרכזי הטניס והחינוך בישראל ירושלים. לראשונה מאז 2015 חזרה גם ירושלים למפת תחרויות הסניורים, והיא חזרה ובגדול עם קרוב ל-100 משתתפים, בהם לא מעט ירושלמים חדשים שהצטרפו לסבב, יחד עם שחקנים מגילאי 25 ומעלה מהצפון והדרום. ואם היה כל כך חם השבוע, אז לפחות שזה יהיה בגובה הירושלמי.
בטקס הסיום, לאחר חגיגות המדליה האולימפית, נהנו הטניסאים והטניסאיות מכיבוד, פרסים של וילסון, צלם מקצועי ומופע מוזיקלי ישראלי של השחקן/זמר מוטי זרגרי.
 
תודה מיוחדת למוריס אוחיון מנהל מרכז הטניס, שלקח תחת חסותו אירוח תחרות בנוסף לניהול המועדון, ואירגן טקס מיוחד בסיום. תודה גם לכל צוות המרכז בירושלים על הסיוע.
תודה לשופט עידן שושן על ההגרלות, השיבוצים, העדכונים המדויקים ושיחות הסנכרון לתוך הלילה. תודה לאילן גרין על הדחיפה והעזרה בקיום התחרות, ליעקב פייבל על המקצועיות וההירתמות ללא תנאי, לנציג הנהלת איגוד הטניס רני לפלר שנשא דברים בטקס הסיום, לבני קרסגי על השיווק והארגון, למזכירת הוועדה, אילנה פרייזלר מאיגוד הטניס, על כל העזרה ברישום ולמנצח על כל האירוע: אבינועם בלוך, מנהל פעילות הסניורים.
 
מחכים כבר לחגיגת הטניס הבאה במכבי צפון!
 

כתבות נוספות

דילוג לתוכן