חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

קורס מאמני טניס יפתח בנובמבר בשיתוף הוועדה המקצועית של איגוד הטניס

כחלק ממשנתו ארוכת השנים של איגוד הטניס ליצירת דור המאמנים הבא של ישראל, יפתח בתחילת חודש נובמבר הקרוב קורס מאמנים שנתי במכון וינגייט, בשיתוף עם הוועדה המקצועית של איגוד הטניס בישראל.
מטרת הקורס היא הכשרת מאמנים לטניס החברתי, התחרותי וההישגי. בקורס יילמדו שיטות אימון מודרניות וחדשניות, תוך הקניית מתודות אימון לכל רמות המשחק. כמו כן, יעסוק הקורס באנטומיה, פיזיולוגיה, תורת האימון, פציעות ספורט, תזונה לספורטאים ותורת התנועה.
בסיום הקורס תתאפשר לחניכים שנת התמחות בה ילוו נציגי הקורס את המאמנים בעבודתם השוטפת, כמו גם אפשרות להשתתף בקורס מאמנים בכירים של ה-ITF. קורס שופטים ראשיים יתקיים גם הוא- ויאפשר קבלת תעודת שופט ראשי, המאפשרת ניהול תחרויות שונות.
הסגל המקצועי יכלול מומחים בעלי שם, כולל מרצה מחו'ל, ששמו ייחשף בהמשך. בין השאר, ניתן למנות את שלמה צורף, המנהל המקצועי של איגוד הטניס, שיוביל את תחום ההדרכה המודרני וההישגי; יורם מנחם, מאמנה של נבחרת ישראל בכדורסל, שיוביל את תחום הכושר ואסף טוקר ומשה ועקנין, מאמני טניס בכירים (רמה 2) מטעם איגוד הטניס העולמי.
הקורס ייפתח ב-1.11.2011 ויסתיים ב-25.9.2012 בימי ג', בין השעות 8:00-15:00. למסיימי הקורס תוענק תעודת מאמן טניס מטעם בית הספר למאמנים ולמדריכים ע'ש נט הולמן, במכון וינגייט ומנהל הספורט.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן