חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

קולובאאב ואנטרופובה זכו בתחרות ה-TE לגילאי 14

ניקולאי קולובאאב הרוסי ואקטרינה אנטרופובה הרוסיה זכו בטורניר TENNIS EUROPE לכבודו של אהרון קריקסטיין, לבנים ובנות בגילאי 14, שהתקיים השבוע (17-24 במארס) במרכז לטניס בישראל – תל אביב. מדובר בטורניר השני לכבודו של שחקן העבר היהודי-אמריקני, שהגיע בשיאו למקום השישי בעולם, לאחר הטורניר המוצלח שהתקיים אשתקד במרכז בתל אביב.

קולובאאב, המדורג 8, ניצח בגמר 5:7 ו-4:6 את מיומיר קצמנוביץ' (2) הסרבי המדורג 23 באירופה. קולובאאב ניצח בסיבוב הראשון את עומר חפץ, בשמינית הגמר את ג'ורדן זוילי, ברבע הגמר את לוקאס דאאלאס הבלגי (3) ובחצי הגמר את מת'יו רז'וואנה הצרפתי. מיומיר קצ'מנוביץ' עבר בסיבוב הראשון את רן עמר, בשמינית הגמר את ניקיטה כצנלסון מאוקראינה, ברבע הגמר את אלכסנדר בריינין מאוקראינה ובחצי הגמר את יאשה זמל הישראלי שדורג 6. 18 ישראלים שיחקו בהגרלה הראשית של התחרות לבנים 14.

בגמר הבנות ניצחה אנטרופובה המדורגת 3 בתוצאה 4:6 ו-3:6 את אמינה אנשבה המדורגת 2 בדרבי בין שתי שחקניות מרוסיה. אנשבה ניצחה בסיבוב הראשון את שיר עזרן, בשמינית הגמר את נועה ירון, ברבע הגמר את גאיה סולומון ובחצי את אנג'ליקה ולאסנקובה מרוסיה. אנטרופובה ניצחה בסיבוב הראשון את עדי שפיגלמן, בשמינית את אזה פטרובה מאוקראינה, ברבע את אנה סבצ'נקו מקפריסין (7) ובחצי הגמר את סטפני לייט דך האוקראינית המדורגת 1 בתחרות. 17 ישראליות שיחקו בסיבוב הראשון של התחרות. 


בגילאי 12 זכה יאיר סרוק, בבנות 12 זכתה ניקול נדל לאחר 2:6 ו-1:6 על ריבה חונדיאשווילי. בזוגות בנים זכו עומר טוכמאיר וגיא דגן, בבנות זכו חונדיאשווילי וקרסיטין יונס. 

כתבות נוספות

דילוג לתוכן