חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

קוואד: נבחרת ישראל גברה 1:2 על ברזיל והעפילה לחצי הגמר

נבחרת הקוואד של ישראל הבטיחה היום את ההעפלה לחצי הגמר באליפות העולם לנבחרות בטניס בכיסאות גלגלים המתקיימת במרכז לטניס בישראל – רמת השרון. הנבחרת גברה 1:2 על ברזיל ורשמה את ניצחונה השני באליפות. במשחק המקביל ניצחה יפן, הנבחרת המדורגת ראשונה באליפות, 0:3 את נבחרת ארה"ב ובכך שתי הנבחרות עם שני ניצחונות ומחר ב-10:00 ייפגשו לקרב על המקום הראשון בבית.

נועם גרשוני עלה למשחק הראשון וניצח 1:6 0:6 את אוגוסטו פרננדס תוך 39 דקות. למשחק השני עלה פטריק בן אוריאל, שנוצח 6:1 6:3 לאחר שעה ו-11 דקות ע"י אימניטו סילבה המדורג 8 בעולם. למשחק הזוגות עלו גרשוני וויינברג מול סילבה ופרננדס וניצחו 1:6 0:6, לאחר 49 דקות, כדי להבטיח את הניצחון 1:2 במפגש.

בין הצופים הרבים שהגיעו לעודד את הנבחרת היתה גם קבוצה של ילדים מתוכנית מיוחדת של טניס בכיסאות גלגלים במרכז לטניס בישראל – עכו. הילדים נפגשו עם נועם גרשוני וקיבלו ממנו השראה וכמה טיפים על המגרש.

בבית המקביל ניצחה בריטניה 1:2 את דרום אפריקה והבטיחה את המקום הראשון בבית והעליה לחצי הגמר. מחר בריטניה תנוח ועל המקום השני וההעפלה לחצי הגמר ייאבקו דרום אפריקה וקנדה.

נבחרת הגברים של ישראל נוצחה ע"י הולנד 3:0 בבית מספר 3. גיא ששון נוצח במשחק היחידים הראשון 6:2 6:0 ע"י רובן ספארגארן, במשחק השני נוצח אדם ברדיצ'בסקי 6:2 6:3 ע"י מייקל שחפרס. במשחק הזוגות נוצחו ששון וברדיצ'בסקי 6:0 6:0 ע"י שחפרס וטום אגברינק. במשחק השני בבית ניצחה ארגנטינה 1:2 את דרום אפריקה ומחר ייאבקו ארגנטינה והולנד על המקום הראשון והעליה לחצי הגמר, ישראל ודרום אפריקה ישחקו ב-15:00 על המקום השלישי בבית.

בבית מספר 1 בגברים ניצחה יפן 0:3 את ארה"ב ופולין ניצחה את אוסטריה 1:2. מחר ישחקו יפן מול אוסטריה ופולין מול ארה"ב כאשר לשלוש נבחרות עדיין יש סיכוי לעלות לחצי הגמר מהמקום הראשון: יפן, אוסטריה ופולין.

בבית מספר 2 ניצחה צרפת 0:3 את סרי לנקה וספרד ניצחה 0:3 את ברזיל, כאשר לשתי המנצחות יש שני ניצחונות משני משחקים. מחר ייפגשו צרפת וספרד בקרב על המקום הראשון והעליה לחצי הגמר.
בבית 4 ניצחה בריטניה את סין 0:3 ובלגיה את דרום קוריאה 1:2, כאשר מחר ייפגשו שתי המנצחות בקרב על המקום הראשון והעליה לחצי הגמר.

בבית 1 בנשים ניצחה הולנד את שוייץ 0:3 ותשחק מחר מול ארה"ב בקרב על ההעפלה לחצי הגמר. בבית 2 ניצחה יפן את ברזיל 0:3 ותפגוש מחר את תאילנד גם כן בקרב על חצי הגמר. בבית 4 ניצחה קולומביה את רוסיה 1:2 ומחר תפגוש דרום אפריקה את רוסיה למשחק חשוב כאשר הכל עוד פתוח בבית.

בנוער בבית 1 ניצחה בריטניה את ארגנטינה 1:2 ואוסטרליה ניצחה 0:3 את קולומביה. מחר ייפגשו ארגנטינה ואוסטרליה וקולומביה ובריטניה, כאשר הבית עדיין פתוח. בבית 2 ניצחה ברזיל את הולנד 1:2 כאשר שתי העולות לחצי הגמר, ברזיל וטורקיה, ייפגשו מחר בקרב על המקום הראשון.

לכתבה על היום הראשון: https://www.ita.co.il/news.php?extend.4425

כתבות נוספות

כיסאות גלגלים

נבחרת הקוואד של ישראל נוצחה 2:1 בגמר אליפות העולם ע"י יפן

אליפות העולם לנבחרות בטניס בכיסאות גלגלים במרכז הטניס ברמה"ש: נועם גרשוני ושרגא ויינברג נוצחו במשחק הזוגות המכריע. ויינברג: "מאוד רצינו להביא את הזהב". גרשוני: "היה לנו שבוע מדהים". הקפטנית עופרי לנקרי: "מקווים בשנה הבאה להביא את הזהב".

קראו עוד »
כיסאות גלגלים

ניצחון גדול לנבחרת הקוואד על יפן: עלתה מהמקום הראשון בבית

אליפות העולם לנבחרות בטניס בכיסאות גלגלים במרכז הטניס ברמה"ש: נועם גרשוני ושרגא ויינברג ניצחו במשחק הזוגות המכריע את הנבחרת המדורגת ראשונה באליפות. חמישי ב-10:00 מול דרום אפריקה. הכניסה לאליפות חופשית.

קראו עוד »
דילוג לתוכן