חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

קודריאבצב אלוף סטיל שבוע שני ברציפות

שלושה שבועות של טניס במועדון סטיל הגיעו היום לסיומם בגמר מרתק בין אלכסנדר קודריאבצב (588) מרוסיה ואשלי יואיט מבריטניה(512) .הטורניר על שם סימה אלמליח ע"ס 10,000 דולרים אירח בשלושת השבועות האחרונים שחקנים מרחבי העולם ונתן דחיפה אדירה לשחקנים הישראלים שחלקם השיגו לראשונה נקודות ATP.
 
המערכה הראשונה במשחק הגמר התחילה בצורה צמודה, במצב של 2:2 ברח הרוסי ל 4:2, יואיט צמצם ל 4:3 אך קודריאבצב סגר עניין וניצח 6:3. הרוסי המשיך עם המומנטום גם בתחילת המערכה השניה ונדמה היה כי המשחק סגור, כבר הוביל 3:0 ואז הבריטי החליט להילחם על כל כדור ובמהפך מדהים עלה ל 5:3 , הרוסי צמצם ל 5:4 אך יואיט היה נחוש להשוות את המשחק וסגר את המערכה עם 6:4 לטובתו. המערכה השלישית החלה עם בריחה של הרוסי כבר מן ההתחלה, עלה ל 5:2 ולבריטי לא היה כבר סיכוי לחזור למשחק, לבסוף לאחר מעל שעתיים ניצח הרוסי 3:6 6:4 3:6 וסיים שבועיים מצויינים מבחינתו בארץ.
 
המנצחים בטורניר הזוגות הם אלי רוסט הצרפתי וסאם בארי מאירלנד אשר ניצחו במשחק הגמר את אשלי יואיט ג'ורג' מורגן מבריטניה. 1:6 1:6
 
עבור הישראלים היה זה טורניר עם 17 נציגים, ההצלחה הגדולה הגיעה מבר בוצר בן ה- 19 אשר הגיע עד לחצי הגמר ושם נעצר ע"י אשלי יואיט הבריטי בתוצאה 6:1 3:6 6:3. בטורניר הזוגות גם כן היו לישראל נציגים בחצי הגמר ,אור רם ודניאל סקריפניק אשר הפסידו לאלופי הטורניר רוסט ובארי 1:6 3:6.

הגרלות סופיות של התחרות:

 

Official Draws and Order of Play
MEN – SINGLES MAIN DRAW ""
MEN – DOUBLES MAIN DRAW ""
MEN – SINGLES QUALIFYING ""
ORDER OF PLAY ""

 
 

 

כתבות נוספות

דילוג לתוכן