חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

צפו: עידן לשם מול יונס אל עיינאווי, לשעבר 14 בעולם

יונס אל עיינאווי, טניסאי העבר המרוקני וכיום יועץ שר הספורט במרוקו, יגיע בסוף השבוע לישראל כאורח של מרכז הטניס וירצה בפני מאמני טניס ושחקני האקדמיה של המרכז לטניס בישראל. אל עיינאווי ישהה בארץ במשך שבוע וילווה אותו הראל לוי, המנהל המקצועי של מרכזי הטניס בהווה ושחקן נבחרת הדייויס לשעבר.
במהלך ביקורו בישראל יעבוד אל עיינאווי על המגרש עם הילדים במרכז הטניס ברמה'ש, יקיים הכשרות למאמנים התחרותיים ויצפה במשחקי הגמר של התחרות הארצית שתתקיים שם ובטורניר נוער בינלאומי שיתקיים במרכז הטניס בחיפה.
בימים הספורים בהם הוא נמצא בארץ החל המרוקני לעבוד עם שחקני נוער מישראל. אתמול (שבת) הוא עבד, בין היתר, עם איגור סמילנסקי, אייל כהן ועידן לשם ברמת השרון. הוא התאמן עם השחקנים ולקראת סיום ערך איתם כמה משחקי 'טייברייק'.
השחקנים התמודדו עם רוח חזקה שנשבה במגרשים, כמו גם עם הענק שניצב מולם ומתנשא לגובה של 1.90 מטרים. אל עיינאווי לא עשה הנחות לשחקנים, אך בהחלט התרשם מהם לטובה.
 

גליקשטיין עם אל עיינאווי
עם סיום המשחקים נתן שחקן העבר מספר טיפים לנוער הישראלי, ואף ערך איתם אימון שחרור. בין לבין, סיפרו הראל לוי ואל עיינאווי על חוויות משותפות שלהם מתקופתם כשחקנים.
יונס אל עיינאווי בן ה-41, יליד רבט, זכה בקריירה שלו בחמישה תארי ATP והגיע במארס 2003 לדירוג שיא של 14 בעולם בגיל 31. הוא הרוויח מעל ארבעה מיליון דולר במהלך הקריירה שלו רק מפרסים, נחשב לדמות נערצת במרוקו וקיבל מדליית זהב מהמלך, הנחשבת לאות הכבוד הספורטיבי הגבוה ביותר בממלכה.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן