חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

צוקרמן ועוליאל הפסידו, ישראל הפסידה 5:0 לפורטוגל

מפגש הדיוויס בין פורטוגל לישראל הסתיים היום בליסבון  בהפסד 5:0 של הנבחרת שלנו. דניאל צוקרמן וישי עוליאל לא הצליחו לנפק לנבחרת שלנו נקודה ראשונה בהתמודדות לאחר שהפסידו בתוצאה זהה בשתי מערכות (6:2, 6:0). תחילה היה זה צוקרמן שהפסיד לפרדריקו סילבה ולאחריו עוליאל שנכנע מול פדרו סוסה. משמעות ההפסד: ישראל תתמודד במשחק נוסף אותו תארח במסגרת הבית האזורי (אירופה/אפריקה מס' 1) בחודש ספטמבר/אוקטובר במטרה להימנע מנשירה לבית מס' 2. בין היריבות האופציונליות שעשויות להגיע לישראל: אוקראינה, בלארוס ורומניה.

 

אייל רן:" אני רוצה לברך את הפורטוגלים שבאמת שיחקו מצוין. אני מאוד גאה בשחקנים שלי, הם שיחקו מצוין היום, עלו קדימה ותקפו, לקחו שליטה על המשחק והיה משחק מאוד יפה. הפורטוגלים מצידם נלחמו והחזירו הרבה כדורים. היתה אוירה מצוינת משחק נהדר . משחק דיוויס קלאסי."

 

 

""

הגרלת מפגש הדיוויס בין נבחרות ישראל ופורטוגל הסתיימה לפני זמן קצר בליסבון עם שני שינוים בהרכב הנבחרת המקורי.

בהחלטה של הצוות המקצועי בראשות הקפטן אייל רן והמאמן נועם אוקון, נקבע כי ישי עוליאל בן ה-17 יחליף את אמיר וינטרוב ויעלה כמחבט מס' 2 למפגש. עוליאל המדורג 928 בדירוג ה-ATP העולמי ו-4 בדירוג הנוער, יפתח את ההתמודדות במשחק מול המחבט ה-1 של הפורטוגלים, ז'ואו סוסה (41)

המחבט מס' 1 של הנבחרת שלנו, דודי סלע (75) יעלה למשחק השני מחר כשיתמודד מול גסטאו אליאס- 76. בהקשר לפציעה של וינטרוב חשוב לציין כי הכתף של אמיר בסדר גמור כרגע, יש לו כאבים בגב שהתחילו השבוע בליסבון , הכאבים מקרינים לרגלים ומקשים עליו תנועה מלאה. היום באימון הבוקר ממש בדקות האחרונות לפני סגירת השינוים הוחלט ביחד עם הקפטן שעדיף לא לקחת את הסיכון ושוינטרוב לא כשיר למשחק של 5 מערכות. לפי שעה הצמד שיתמודד במשחק הזוגות ביום שבת הם יוני ארליך ודניאל צוקרמן, אולם היוודע זהותו של הצמד הסופי שישחק ייקבע רק שעה לפני המשחק.

 תגובות להגרלה:

 דודי סלע:״ פעם ראשונה שהיתה לי עדיפות ורציתי לעלות ראשון אבל זה לא כל כך משנה, אני מרגיש מוכן, היה לנו שבוע טוב. ישי הולך לעלות  בפעם הראשונה, אני חושב שהוא בכושר טוב ויכול אולי לעשות הפתעה קטנה״

 ישי עוליאל:״הרגשה מדהימה אני מאוד מתרגש אבל מקווה שאני אקח את זה למקום חיובי ואשחק טוב ואתן את ה100 אחוז במשחק. כיף לי מאוד עם הנבחרת. המגרש טוב מאוד קצת איטי אבל זה בסדר לי ואני אוהב את זה, אצטדיון קטן, מקווה שלא יהיה הרבה רעש וזה יהיה לטובתנו.״

 אייל רן: ״ עשינו היום שינוי נוסף, אמיר לא כשיר ב100  אחוז לשחק ולכן החלטנו ללכת על הרכב קצת שונה, אני מאוד מאמין שגם ישי וגם דניאל יכולים לתרום. כמובן שאנחנו נבנה גם על דודי ויוני . אני חושב שאנחנו מעמידים את הנבחרת הטובה ביותר שיש לנו ויש לנו סיכוי להצליח״

 יום המשחקים הראשון (שני משחקי יחידים) יחל מחר בשעה 15:00 שעון ישראל עם משחקו של עוליאל ומיד לאחריו יעלה סלע. המפגש כולו יועבר בשידורים ישירים בערוץ הספורט. משחק הזוגות יתקיים ביום שבת בשעה 17:00( שעון ישראל) והמשחקים ביום ראשון יחלו בשעה 14:00(שעון ישראל)

בנבחרת פורטוגל השחקן הבכיר הוא ג׳ואו סוסה המדורג 37 בעולם , גסטאו אליאס המדורג 77 בעולם , פדרו סוסה המדורג 189 ופרדריקו פריירה סילבה המדורג 366.

 

 

כתבות נוספות

דילוג לתוכן