חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פרויקט הכר את השחקן שב לכותרות

.
 
 
 
 ""
                                                                          מאת : עידן שירין

 
שם מלא: יובל קרן
תאריך לידה: 17.2.99
יד דומיננטית: ימין
גובה: 1:69
פתחה את עיניה לראשונה: רמב"ם, חיפה
דירוג: 1 ישראל, TE 70
מודל לחיקוי: ויקטוריה אזרנקה
Wilson blade98 :מחבט
מאמן טניס: מוטי מערבי ועופרי לנקרי
מאמן כושר: יובל לוטבק
בית ספר: תיכון חדש, מגמת ספרות, תל אביב

יום שישי בבוקר. השמש זורחת, השמיים בהירים, הציפורים מצייצות ולפניי שמונה הטניסאיות הטובות בארץ, מתאמנות  במגרשים המטופחים בהדר יוסף, במסגרת תכנית העתודה של איגוד הטניס.
ללא תחושת זמן אני צופה באימון המפרך שמעבירים שחקנית העל בדימוס ציפי אובזילר ואייל אומיד, ובעודי משוחח עם מכר מעולם הטניס, ניגש אליי אדם בסביבות שנות גיל ה-40  לחייו, שנמצא בסמוך, ושואל אותי בחיוך : מי אדוני?. " אני עידן שירין, מי שואל? " עניתי לו במבט חשדני. " אני אביה של הבחורה שאתה מדבר עליה, נעים מאוד, סמי קרן, אבא של יובל קרן".
לחצנו ידיים ולפתע מצאתי את עצמי מזניח את חברי הטוב,  ומשוחח ללא הפסק עם אביה של הטניסאית יובל קרן. שיחה שבעקבותיה החלטתי נחרצות שהנערה יובל  קרן תהיה השחקנית הבאה שתופיע באתר הרשמי של איגוד הטניס כחלק מפרויקט הכר את השחקן!

 
 
              ""    ""
                 יובל קרן- שאפתנית ובעלת מוטיבציה רבה.

                                        
 ""
תכנית העתודה של איגוד הטניס הסגל החלקי: מימין מאיה טחן, גאיה סולומון, יובל קרן, ליבי מש, שון לוצקי וציפי אובזילר.
 

 


" יובל היא נצר למשפחת ספורטאים, זה הכול מתחיל בסבא שמשון השחיין בן ה 87 ונמשך אל אחיה ברק בן ה21 שנמצא בנבחרת ישראל לכדורמים" מציין סמי קורן.  " אחותה הגדולה ליאור אמנם התחילה בהתעמלות קרקע , אך לבסוף החלה בקריירת דוגמנות,  בדומה לאילנה אשתי שכיום בעלת עסק בתחום הקוסמטיקה. אפשר להגיד  שיובל היא הדומיננטית בדחף הספורטיבי שלה, כל המשפחה תומכת ועוקבת אחריה  ובעזרת הסיוע של איגוד הטניס אנו עושים  הכול על מנת להגשים את חלומה להיות שחקנית טניס בטופ העולמי".

""
 
 אביה של יובל- סמי קרן במהלך תדרוך נבחרת ישראל  והסבא שמעון מעוטר הגביעים.
 
 
 
 
""  ""
 
         היופי עובר בתורשה. יובל קרן ואחותה ליאור קרן- מלכת החן לשנת 2004.
 
 
אין אפשרות להימנע מהשאלה הבסיסית והנדושה – איך הכול התחיל, ולשם כך גייסנו את השחקנית בכבודה ובעצמה " בגיל 9 הייתי באחד הימים אצל חברתי עדי אבקסיס. באותו היום צפינו בטלוויזיה ואז אימא שלה שאלה מהסלון אם עדי מתארגנת לצאת לחוג הטניס. שתינו הופתענו שהזמן עבר מהר כל כך, 
והתאכזבנו שאנחנו הולכות להפסיק את הבילוי היומי " יובל מציינת עם חיוך על פניה. "בזמן שעדי לקחה את המחבט הטניס שלה ואני כבר הייתי בכיוון היציאה מביתה,  לפתע עדי שאלה בהתלהבות " יובלי, אולי תצטרפי לאימון ניסיון?" ." לרגע גיחכתי ופסלתי את הרעיון המוזר אבל אחרי כמה שניות אמרתי לעצמי מה יש לי להפסיד, עוד זמן איכות עם החברה" המשיכה יובל והוסיפה " זאת הייתה אהבה ממבט ראשון וכבר באותו השבוע התחלתי להתאמן אצל סטפן אנקונינה במועדון הביתי בטבעון וכעבור שנתיים התקדמתי לפנימיית המחוננים בוינגייט אצל אלירן דויב"

""  ""
 
בתחילת הדרך, ועם עדי אבקסיס ( מימין בחולצה הכחולה ) הילדה שבזכותה הכול החל.

 
 
 
 
 
 
 
ושנים לאחר מכן- צפו ותהנו מיובל קרן חובטת בעוצמה ובאלגנטיות במהלך האימון
 
 
 
בהקשבה רבה אני מאזין לדבריה ובמקביל שואל את הטניסאית באיזה שלב הפך התחביב למשוש חייה    " בגיל 11 וחצי הצבתי אולטימאטום למשפחה – אנחנו עוברים לאזור המרכז או שאני עוזבת את הטניס, הצבתי את זה בפניהם בגלל שהיה קשה מאוד  לבלות שעות ביום בדרכים מטבעון לרעננה. אחרי שכנועים לא רבים עברנו כל המשפחה  לצפון ת"א ישירות לקבוצתו של אייל אומיד ברעננה. חצי שנה לאחר מכן עברתי  למוטי מערבי בהדר יוסף, למקום שאני נמצאת עד עצם היום הזה. חשוב לי להגיד שמכל מאמן שאבתי ידע ובזכותם אני נמצאת איפה שאני היום וזה המקום להודות להם על כך"
כמו כן  מאמנה מערבי מדגיש  " מדובר בילדה נחושה ומפוקסת. סדר יומה עמוס, הכולל שני אימוני טניס ואימון כושר. מעבר לאימונים, ובסיוע של איגוד הטניס  אנחנו טסים  לכמה שיותר תחרויות  בחו"ל כדי שיובל תתנסה ברמות הגבוהות ביותר."

 

""  ""
 עם שאר החברות למקצוע ובמהלך אימון עם מוטי מערבי ויובל לוטבק מאמן הכושר.
 
 
 

מעבר להצטיינותה על מגרשי הטניס התובעניים, ניתן לחוש את החיבה של יובל לעולם הים מהשיזוף התמידי שמופיע על גופה " ניחשת נכון, בזמני הפנוי והמועט וברגע שמזג אוויר מאפשר אני לוקחת את הגלשן ונוסעת לחוף הים כדי לתפוס  גלים, מתי  שמזג אוויר לא מאיר פנים  אז אני מצטוותת לאבא שלי וחוקרת את תחום הנדל"ן והיזמות בו הוא עובד.
 

 

""

חיבה לעולם הים, מימין: הטניסאיות- ניקול סבלייב, פז פרחי, מיקה משגב, שון לוצקי, שירה גולדברג, יובל קרן, עדי שפיגלמן, גאיה סלומון, שחר בירן ומאי קימחי.

 

""
 הגלשן, הים ויובל.
 
 
אין ספק  שמדובר בילדה אינטליגנטית ויפיפייה בצורה יוצאת דופן ולכן עולה השאלה מיהו בן זוגה המאושר מתוך 1448  חברים בפייסבוק . " נכון להיום אין לי חבר, לא אגיד שזה לא חסר לי, אבל עדיין לא מצאתי את האחד שיבין שטניס הוא בראש סדר עדיפויותיי. " מסמיקה הגולשת יובל.
עוד מוסיפה יעל אדלשטיין, מחנכה ורכזת שכבתה.  "יובל בעלת חוש הומור מפותח, מנומסת, ערכית ומקובלת מאוד מבין חבריה לכיתה.  נאלצת להחסיר ימי לימוד אך משלימה את הפערים בזמנה הפנוי, בסך הכול תיכון חדש גאה שספורטאית כמוה צומחת בבית ספרנו"


""  ""
 עם הפרטנר למקצוע- עומר חפץ ובמהלך שיעור עם המחנכת יעל אדלשטיין.
 
 

 


ההצלחה העתידית אינה מוטלת בספק  בחייה של העלמה הצעירה אך השאלה היכן תקצור את הפירות והאם נצפה ביובל מככבת במגרשי הטניס, בגלישת גלים או בכלל כאשת עסקים בתחום הנדל"ן והיזמות?
עד קבלת התשובה, נמשיך לתת לעושים במלאכה את הזמן הדרוש, ולנו רק נותר שוב להחזיק אצבעות ולקוות שהמסורת למצויינות במשפחת קרן  תמשיך לחולל ניסים ונפלאות.    
                                                                          

כתבות נוספות

דילוג לתוכן