פרויקט אתנה נותן לכם להצביע: בחרו את ההרצאות המעניינות ביותר

פרויקט אתנה באיגוד הטניס ממשיך לספק לשחקניות צעירות ולהוריהן תשתית מקצועית אשר תעזור בפיתוחן כשחקניות. מלבד העזרה המקצועית על המגרש, מספק הפרויקט שלל הרצאות מעניינות בנושאים שונים ומגוונים.
כחלק מהתקשורת שבין הפרויקט לשחקניות, להוריהן ולמאמנים, ניתנת לכם לראשונה האפשרות לבחור את נושאי ההרצאות והסדנאות המעניינים אתכם, על מנת לקלוע לצרכים החיוניים ביותר שיתמכו בשחקניות. ההרצאות יתקיימו במהלך השנה הקרובה, כאשר שיתוף הפעולה שלכם חשוב ביותר להצלחת ימי העיון השונים.
אתם מוזמנים לשלוח בימים הקרובים את נושאי ההרצאות (פסיכולוגיה, תזונה, כושר, נושאים מקצועיים, משפחתיים וכל העולה על דעתכם) שייבחרו לפי בקשת הרוב. את הבקשות יש לשלוח למורן לביא, רכזת פרויקט אתנה באיגוד הטניס, למייל itmoran@netvision.net.il
ההרצאות שמספק הפרויקט הן המשך ישיר של השנתיים האחרונות בהן התקיימו ימי עיון מגוונים. ד'ר שרגא שדה, למשל, הרצה על אלמנטים פסיכולוגיים בטניס; עודד יעקב הרצה על ספורטאיות הישגיות ומשמעות האינטראקציה עם ההורים. רק בסוף השבוע האחרון התקיימה השתלמות מאמנים לסגל השחקניות בגילאי 6-8. בהרצאה, בין היתר, דיברו ד'ר בוקי ירון וד'ר יוסי חלבה על תרגילי כושר בסיסיים לילדות, פיתוח קואורדינציה וביצעו הדגמות על מנח גוף נכון.

כתבות נוספות