פרוייקט הורים 2015 – 48 שעות אחרונות

ביום שלישי הקרוב תתקיים ישיבה לאישור תקציבי של הפרוייקט לשנת 2015 כאשר חסרות משפחות בודדות ליעד שהוצב לגיוס. 

לאחר מספר פרוייקטים דומים ב2013 ו2014 מתארגנת קבוצת הורים ומשפחות של שחקנים ושחקניות על מנת לארגן בארץ 18 תחרויות לגברים ולנשים בשנת 2015 בשיתוף עם איגוד הטניס, מרכז הטניס, עיריות ומועדונים שירצו לארח את הפרוייקט הארצי.

בבסיס ההתארגנות עומדות שתי סיבות עיקריות:
ניסיון לתת לשחקן את כמות התחרויות הנדרשת בשנה ללא צורך יציאה לחו''ל והכדאיות הכלכלית לכל משפחה.

בכל נסיעה לחו''ל עם מאמן מלווה מוציאה המשפחה בין 1000 ל2000 דולר לשבוע. השתתפות בפרוייקט הורים יהווה חסכון של כ80% לשבוע, כאשר ההשתפות של כל משפחה תעמוד על כ700 שקלים לשבוע (12000 שקלים לשנה שניתן יהיה לחלק ל12 תשלומים). 

בנוסף בין משתתפי הפרוייקט יוגרלו כרטיסים חופשיים להגרלה הראשית בכל התחרויות, כך שלכל שחקן ושחקנית תהיה הזדמנות לא רק לנסות ולעבור מוקדמות אלא גם להבטיח את מקומו בבית הגמר בכמה תחרויות. לכל תחרות יהיו 4 כרטיסים חופשיים ליחידים, מתוכם 1 (לכל היותר) יינתן למועדון המארח. בעיקרון יעמדו לרשות כל אחד ממשתתפי התוכנית בפרויקט 54 כרטיסים חופשיים מחולק במספר המשתתפים. היה ומועדון כלשהו יעניק כרטיס חופשי למי מהמשתתפים זה ירד ממכסת הכרטיסים החופשיים הכללי לאותו משתתף. בנוסף יהיו גם 36 כרטיסים חופשיים לתחרות זוגות ו6 כרטיסים חופשיים בכל תחרות למוקדמת שיחולקו בין המשתתפים באופן שווה ובמידת הצורך

הפעילות השנתית המתוכננת תכלול בשנה הבאה 7 תחרויות סבב אירופאי לגילאי 14 ו16, 5 תחרויות נוער בינלאומיות עד גיל 18, ו מעל 20 תחרויות לבוגרים – בהתאם לתוצאות הפרויקט.

על מנת לאשר את השתתפותכם בפרוייקט – יש לשלוח מסרון לטלפון 0534455014.

להלן רשימת משפחות שכבר אישרו את השתתפותם:

גברים:
משפחת זיו
משפחת גולדנגורן
משפחת תמיר
משפחת צוקרמן
משפחת בוליס
משפחת דרמון
משפחת אוביל
משפחת בוצר
משפחת פתאל
משפחת לשם
משפחת אלבז
משפחת קובלנקו
משפחת בקשי
משפחת גנזי
משפחת אידזון
משפחת ברקאי
משפחת הררי
משפחת סבלייב
משפחת דודוצ'קין
משפחת זמל
משפחת ניר
משפחת גוברמן

בהצלחה לכולם, 
איגוד הטניס בישראל

כתבות נוספות