חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פעם שלישית ברציפות: נבחרת הקוואד בגמר אליפות העולם

נבחרת הקוואד (נכות קשה) של ישראל ממשיכה לקצור הישגים היסטוריים בזירה הבינלאומית. הבוקר (שישי) עלתה הנבחרת בפעם השלישית ברציפות לגמר אליפות העולם הנערכת בדרום קוריאה.
בחצי הגמר גברה הנבחרת על יפן מניצחונות של בועז קרמר ונועם גרשוני. קרמר עלה ראשון ופתח לא טוב, אבל לבסוף גבר על מורהישי מיטסוטרו 7:6,1:6,6:0. נועם גרשוני הפחית את המתח בנבחרת במהירות, וניצח 0:6,0:6 את שוטה קוואנו.
עבור הנבחרת העלייה לגמר היא כמעט מובנת מאליה, שכן זו הפעם השלישית ברציפות שישראל מגיעה למעמד זה. עם זאת, הפעם האחרונה בה זכתה הנבחרת באליפות העולם הייתה בשנת 2001. מחר תתמודד הנבחרת מול אנגליה, שניצחה את ארה'ב 0:2, ותנסה לשנות את המאזן מהגמרים האחרונים.
תהיה זו הפעם השנייה שהישראלים יפגשו את האנגלים בתחרות, שכן בשלב הבתים ניצחה ישראל 1:2 את אנגליה. עוד בשלב הבתים ניצחה הנבחרת 0:3 את קנדה ודרום אפריקה, ולמעשה שמרה על יחס ניצחונות- הפסדים מושלם עד כה.
'היה משחק טוב היום', אמר נועם גרשוני בסיום. 'נקווה להמשיך את היכולת הטובה גם בגמר מחר, ובשאיפה נשיר את התקווה בסוף התחרות'. את הנבחרת מלווים הקפטן קובי וינר, המאמן נמרוד ביכלר ומשחקים בה שרגא ויינברג, בועז קרמר ונועם גרשוני.

כתבות נוספות

כיסאות גלגלים

נבחרת הקוואד של ישראל נוצחה 2:1 בגמר אליפות העולם ע"י יפן

אליפות העולם לנבחרות בטניס בכיסאות גלגלים במרכז הטניס ברמה"ש: נועם גרשוני ושרגא ויינברג נוצחו במשחק הזוגות המכריע. ויינברג: "מאוד רצינו להביא את הזהב". גרשוני: "היה לנו שבוע מדהים". הקפטנית עופרי לנקרי: "מקווים בשנה הבאה להביא את הזהב".

קראו עוד »
כיסאות גלגלים

ניצחון גדול לנבחרת הקוואד על יפן: עלתה מהמקום הראשון בבית

אליפות העולם לנבחרות בטניס בכיסאות גלגלים במרכז הטניס ברמה"ש: נועם גרשוני ושרגא ויינברג ניצחו במשחק הזוגות המכריע את הנבחרת המדורגת ראשונה באליפות. חמישי ב-10:00 מול דרום אפריקה. הכניסה לאליפות חופשית.

קראו עוד »
דילוג לתוכן