חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פיני אברמוב זכה באליפות ישראל בכיסאות גלגלים

הערב (חמישי) הגיעה לסיומה אליפות ישראל בכיסאות גלגלים אשר נערכה במהלך השבוע במועדון הטניס רעננה, והתקיימה על שמו ולזכרו של מתן גפניאל ז'ל.
בקטגוריה הבכירה (OPEN) זכה פיני אברמוב שגבר 4:6,6:7 על המדורג הבכיר, אסף סטוקול. המערכה הראשונה נפתחה באופן צמוד כאשר שני הצדדים שמרו על ההגשה עד לשבירה הראשונה של סטוקול ל-3:4. אברמוב השיב מיד בשבירה משלו והשווה ל-4:4. השניים המשיכו לשתי שבירות נוספות עד ל-5:5 ובהמשך ל-6:6 לאחר שהשניים שמרו על ההגשה.
המתח המשיך גם בשובר השוויון והשניים הגיעו למצב של 5:5. ברגעים המכריעים אברמוב היה חד יותר וניצח את המערכה הראשונה עם 5:7 בשובר השוויון.
במערכה השנייה אברמוב שבר ראשון ועלה ל-3:4, אלא שסטוקול שבר גם הוא והשווה ל-4:4. בשני המשחקונים האחרונים אברמוב השיג שבירה מכרעת ושמר על ההגשה במשחקון האחרון בדרך ל-4:6.
'הייתה תחרות לא פשוטה', אמר בסיום פיני אברמוב. 'כל המשחקים היו קשים והסתיימו בשלוש מערכות, מלבד היום. היה משחק גדול, הצלחתי לעשות מעברים מנטאליים נכונים, העליתי את רמת הריכוז וזה מה שעשה את ההבדל והביא לי את הניצחון'.
על יריבו בגמר, אסף סטוקול, אמר אברמוב: 'אסי יריב מצוין וחבר טוב. הוא מתח אותי ועשה לי את החיים קשים, אבל אני שמח שזה נגמר בניצחון. לאחר השבוע המתיש, סוף סוף יהיה לי זמן לנוח'.
בקטגוריית הזוגות הבכירה זכו אסף סטוקול וגנדי כהנוב שניצחו 3:6,4:6 את נועם גרשוני ואמיר לוי. בדרג ב' ביחידים זכה משה סעדה שניצח 5:7,3:6 את שלומי מרציאנו. בדרג ג' זכה ברק חצור שניצח 3:6,2:6 את אורי חג'בי.
 

פיני אברמוב (מימין) ואסף סטוקול

כתבות נוספות

כיסאות גלגלים

נבחרת הקוואד של ישראל נוצחה 2:1 בגמר אליפות העולם ע"י יפן

אליפות העולם לנבחרות בטניס בכיסאות גלגלים במרכז הטניס ברמה"ש: נועם גרשוני ושרגא ויינברג נוצחו במשחק הזוגות המכריע. ויינברג: "מאוד רצינו להביא את הזהב". גרשוני: "היה לנו שבוע מדהים". הקפטנית עופרי לנקרי: "מקווים בשנה הבאה להביא את הזהב".

קראו עוד »
כיסאות גלגלים

ניצחון גדול לנבחרת הקוואד על יפן: עלתה מהמקום הראשון בבית

אליפות העולם לנבחרות בטניס בכיסאות גלגלים במרכז הטניס ברמה"ש: נועם גרשוני ושרגא ויינברג ניצחו במשחק הזוגות המכריע את הנבחרת המדורגת ראשונה באליפות. חמישי ב-10:00 מול דרום אפריקה. הכניסה לאליפות חופשית.

קראו עוד »
דילוג לתוכן