חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פיימן וצימרמן זכו בארצית פסח

בסיומן של שתי הפסקות גשם, הרבה מתח וציפייה הגיעה אתמול (שישי) לסיומה תחרות ארצית פסח לזכרו של גדי מרגלית לאחר כשמונה שעות.

בבנים 18 זכה אלון פיימן מרעננה שגבר על ניר אייזיק מיד אליהו- 0:6,2:6,6:2. פיימן הפסיד את המערכה הראשונה, הצליח לנצח את השנייה וחזר דרוך וחד מתמיד לאחר הפסקת גשם בתחילת המערכה השלישית. במקום השלישי זכה סמיון ברנזבורג ובמקום הרביעי זכה דניאל אלכסנדרוב.

גם ליאת צימרמן מרעננה, הזוכה בבנות 18, לא זכתה למשחק חלק מול לי אור מכפר סבא. צימרמן פתחה את המערכה הראשונה עם יתרון 1:4, אך רוח הלחימה של אור השיבה אותה למצב של 4:4. צימרמן חזרה לריכוז ועלתה ליתרון 4:5 ולאחר מכן 5:6 כדי לזכות במערכה 5:7.

את המערכה השנייה ניצחה צימרמן 1:6, לא לפני הפסקת גשם שקטעה את משחקון האחרון, כשצימרמן הובילה 1:5. במקומות השלישי והרביעי בהתאמה זכו רונה לויאן ונוי מור.

בבנים 16 זכה נועם מזור מרמת השרון שגבר על אביב דרמון מוינגייט 3:6,2:6. במקומות השלישי והרביעי בהתאמה זכו אביב בן שבת וניר שקד. בבנות זכתה לי אור לאחר הפסקה קצרה בסיום משחקה מול צימרמן. אור פגשה את עמית לב ארי מרחובות וניצחה אותה בשתי מערכות- 2:6,5:7. במקום השלישי זכתה רותם שוובר, במקום הרביעי זכתה מעין סלע.

גמר כפול גם ללב ארי, שפגשה את ולריה ניקולייב בבנות 14. לב ארי סיימה את המשחק בתוצאה כמעט זהה למשחק הגמר הקודם בו השתתפה, אלא שהפעם הייתה ידה על העליונה- 5:7,2:6 בסיום. במקום השלישי זכתה טליה זנדברג ובמקום הרביעי זכתה שירן ארול.

טל גולדנגורן מרמת השרון הראה הרבה יציבות מול יהונתן קאופמן מרמת השרון וגבר עליו עם 1:6 כפול בגמר בנים 14. במקום השלישי זכה אוראל אוביל ומבקום הרביעי זכה רם קאפח.

בבנים 12, ישה זמל מקריית מוצקין הראה עליונות על יריבו לא רק בגובהו, אלא גם בתוצאות על המגרש. זמל זכה במקום הראשון לאחר ניצחון על ינאי בן יוסף מרמת השרון 2:6,1:6. במקום השלישי זכה רועי צבילינגר ובמקום הרביעי זכה ליאור גורמן.

בבנות זכתה שירן ארול מקרית אונו שגברה 3:6,1:6 על קרן רוזן מרעננה. במקומות השלישי והרביעי זכו ניקול סבלייב ומיכל ממיסטלוב, בהתאמה.

בבנים 10 זכה ישי אוליאל מרמלה שגבר על שחר גבאי מרעננה 2:6,3:6. במקום השלישי זכה אלמוג לוי ובמקום הרביעי זכה עומר טוכמאייר. בבנות זכתה ניקול נדל שגברה על אילנה טטרואשוילי. במקומות השלישי והרביעי זכו גילי זילברמן ופמלה כהן, בהתאמה.

בתחרות הנוכחית חולקו פרסים כספיים לזוכות בקטגוריות הבנות אשר ישמשו לנסיעות עתידיות לתחרויות בחו'ל. זוהי התחרות השנייה מתוך חמש במהלך השנה בה מחולקים פרסים אלה. הפרסים חולקו בקטגוריות בנות 16,14 ו-18 ועמדו 800 שקלים לזוכה במקום הראשון, 500 לזוכה במקום השני ו-250 שקלים לזוכות במקום השלישי והרביעי.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן