חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פיוצ׳ר נתניה: דניאל צוקרמן זכה בתואר, פריסיליה הון זכתה בנשים!

דניאל צוקרמן זכה היום בטורניר הפיוצ׳ר על סך 25,000 אשר התקיים במועדון הטניס מכבי נתניה. טורניר שאורגן על ידי איגוד הטניס ועיריית נתניה וזאת לאחר שניצח במשחק הגמר את האמריקאי קייל סיליג 1:6 2:6. צוקרמן משלים שבועיים מצוינים מבחינתו לאחר שבשבוע שעבר זכה בתואר היחידים ותואר הזוגות ביחד עם עידן לשם בפיוצ׳ר עכו.
בנשים זכתה היום בתואר פריסיליה הון מאוסטרליה המדורגת 240 בעולם אשר גברה 1:6 3:6 על ינינה וויקמייר מבלגיה אשר דורגה בשיאה במקום ה-12 בעולם.
בזוגות זכו בתואר הנשים האחיות אראקוואה מיפן לאחר ניצחון בגמר על ניקול נדל ולינד הבריטית 2:6 4:6. בגברים זכו אדיסון ופוטרג׳יל האוסטרלים לאחר ניצחון בגמר על האוזי וליטל מבריטניה 3:6 6:3 7:10.
פריסילה הון(מימין) וינינה וויקמייר
בסיום המשחק התקיים טקס הוקרה לאיציק פרמט, מגדולי המאמנים וממייסדי הטניס בישראל אשר הטורניר השבוע התקיים לכבודו. בטקס הסיום של הטורניר נכחו: יו״ר איגוד הטניס אבי פרץ, מנכ״לית איגוד הטניס סיגל חדד, מנהלת התפעול של האיגוד מורן לביא דגן, תומר דנק המנהל המקצועי, סגן ראש עיריית נתניה אפרים בולמש, מוטי שעיבי מנהל אגף הספורט בעיריית נתניה, אבי אליהו מנכ״ל החברה לספורט, ניר יבלונסקי מנהל אירועי הספורט בעירית נתניה, אמיה טגה יו״ר החברה לספורט נתניה, שגיא רוכל גזבר העיריה, אנדרי פרטמן מנהל המועדון וניסים בוקובזה מנהל עמותת מועדון טניס מכבי נתניה.
בתו של איציק פרמט ״ אבא, כולנו גאווה גדולה!
תמיד שמזכירים אותך בעולם הטניס בארץ ואני אומרת שאני הבת שלך, עולה לכולם חיוך ענק, איציק, האיש והאגדה, אין כמוהו, מורנו ורבינו ויקיפדיה של הטניס. זוכרת שבתור ילדה השתרכתי אחריך לקבל כמה דקות של אימון ולאחריו הייתי בגג העולם. את התענוג הזה נתת להרבה ילדים וילדות שעד היום רודפים אחריך לשמוע את מוצא פיך. איש יקר וצנוע שלא יודע לסרב, ופשוט אוהב כל כך לחנך וללמד.
אני וכל המשפחה נרגשים שאיגוד הטניס מצא לנכון להעניק לך את הכבוד הראוי ולקרא לתחרות הבינלאומית זו לכבודך, למי שנתן את כל חייו על פני דורות שלמים לפיתוח וקידום הטניס ולגידול ספורטאים ראויים, אבוש, אין עליך בעולם!
פרמט הנרגש הודה לכולם ושמח לפגוש אנשים יקרים מהעבר שלא פגש שנים רבות.
יו״ר איגוד הטניס אבי פרץ מעניק מגן הוקרה לאיציק פרמט
צוקרמן בסיום: ״מאוד עוזר שיש תחרויות בארץ, יש אווירה מאוד טובה וכיף להיות בבית והקהל דחף אותי לנצח. המטרה היא להיכנס לטורנירי צ׳לנג׳רים והזכייה בשתי התחרויות בארץ תקל עלי ואוכל להתקדם קדימה ולהיכנס לתחרויות האלו. אני רוצה להודות לאיגוד הטניס , ליואב בן צבי ודודי סלע שתמכו בי גם מקרוב וגם מרחוק ועזרו לי מאוד בחצי שנה האחרונה, חשוב לי גם להודות לעמוס מנסדורף שהיה לצידי מגיל 18, ולמשפחה שלי שתמיד כאן לצידי ובמיוחד מיכאל צוקרמן שהיה איתי במשחקים בשבוע האחרון״
תומר דנק המנהל המקצועי של האיגוד בסיום: ״ אני גאה בשחקניות ובשחקנים הישראלים שהשתתפו בתחרויות בשבועיים האחרונים בעכו ובנתניה וצברו נקודות דירוג חשובות שיעזרו להם בהמשך השנה.
אין כמו לסיים שבועיים כאלה עם זכיה שניה רצופה של דניאל צוקרמן. התחרויות האלה יקפיצו אותו כ130 מקומות בדירוג העולמי.
התחרויות הבינלאומיות הן נדבך חשוב בתוכנית המקצועית ואני רוצה להודות לשותפים שלנו וביניהם משרד הספורט והעיריות, שמאפשרים לנו באיגוד להוציא אותן לפועל״
תודה גדולה לשופט הראשי דימה לייפמן ולכל צוות מועדון הטניס מכבי נתניה.
כבר בעוד שבועיים יצאו לדרך שתי תחרויות פיוצ׳ר נוספות לגברים ולנשים יתקיימו במועדון הטניס העירוני ברעננה.
בין התאריכים 13-19.6.2022 ו- 20-26.6.2022.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן