חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פיוצ'ר ירושלים יוצא לדרך עם בכירי הטניסאים והטניסאיות בישראל

לאחר סיומו של הפיוצ'ר לגברים ולנשים ברמת השרון, בהשתתפות שני ישראלים וישראלית במשחקי הגמר, נפתח השבוע פיוצ'ר נוסף – הפעם במרכז הטניס והחינוך בישראל ירושלים.

לעמוד הפיוצ'ר לגברים

לעמוד הפיוצ'ר לנשים

התחרות המאורגנת בשיתוף פעולה של איגוד הטניס, עיריית ירושלים ומרכזי הטניס והחינוך בישראל, תימשך עד ה-16 במאי, ערב שבועות, אז יתקיימו משחקי הגמר ב-10:00 בבוקר. סך הפרסים בכל תחרות הוא 15,000 דולר והכניסה למשחקים היא חופשית.

בטורניר צפויים להשתתף טניסאים וטניסאיות ממדינות רבות מאירופה, מארה"ב, קנדה, דרום אפריקה, יפן, קוריאה, אוסטרליה וכמובן בכירי השחקנים והשחקניות בישראל: עידן לשם, בן פתאל וישי עוליאל ששיחקו אתמול בגמר ברמה"ש, אלופת ישראל לינה גלושקו ששיחקה אתמול בגמר הנשים, שלי ברזניאק, שביט קמחי, ניקול חירין, ניקול נדל, מיקה דגן פרוכטמן ועוד.

במישור המקומי יוכלו חובבי הטניס בירושלים לצפות באוראל קמחי הצעיר שישחק בהגרלה הראשית של הגברים. תחרות הנשים היא על שם קרן שרמן, שהקימו היהודים-בריטים ארצ׳י ומרג׳ורי שרמן, ומסייעת לאורך השנים לטניס הישראלי.

עמוס מנסדורף, המנהל המקצועי של איגוד הטניס: "אנחנו שמחים שאנחנו יכולים לארח טורניר בסדר גודל כזה אחרי שנת הקורונה, בה לא יכולנו לארח אירועים כאלה ברמה הבינלאומית. מבחינת השחקנים הישראלים אנחנו יכולים שוב לאפשר להם להתחרות בטורנירים שחשובים כל כך להתקדמות המקצועית שלהם. עדיין מסובך מאוד לצאת לשחק בתחרויות בחו"ל בשל המגפה והשחקנים שלנו זקוקים מאוד לתחרות זו".

ראש העיר ירושלים, משה ליאון: "העיר ירושלים חוזרת לשגרה ואיתה גם אירועי הספורט. אני שמח לארח בעירנו את תחרות הטניס הבינלאומית Future Jerusalem 2021 ומזמין את כל חובבי הספורט לבוא וליהנות ממשחקי הטניס במזג האוויר הנפלא של האביב הירושלמי. אני מאחל לכולנו חג ירושלים שמח".

כתבות נוספות

דילוג לתוכן