חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פטיוק מול רונה לויאן בגמר בנות 18

יומה החמישי של אליפות ישראל לנוער ע'ש פסח פוני הגיע היום (רביעי) לסיומו במרכז הטניס ירושלים. במרבית הקטגוריות שוחקו משחקי רבע הגמר, מלבד קטגוריות בנות 18 ובנות 16, בהן נרשמו העולות לגמר כבר היום.
משחקי היחידים צפויים להימשך ביום שישי החל מהשעה 9:00. משחקי הגמר יחלו למחרת (שבת) באותה השעה. טקס הסיום של התחרות צפוי להתקיים בסיום משחקי הגמר, בערך בשעה 13:00.
בבנים 18, אור רם הראל ניצח 1:6,1:6 את דוד מושייב ויפגוש בחצי הגמר את דקל בר, שגבר על עידן פולק 3:6,3:6. בחצי הגמר השני יפגוש אביב בן שבת את נתנאל אלקבץ. בן שבת גבר בחצי הגמר על בר בוצר 3:6,1:6,6:4, בעוד אלקבץ ניצח 3:6,5:7 את אורן רזניק.
בבנות 18, ולריה פטיוק העפילה לגמר לאחר שניצחה 3:6,0:6 את לי אור. במשחק הגמר תפגוש פטיוק את רונה לויאן, בשחזור של גמר השנה שעברה. בחצי הגמר ניצחה לויאן 6:7,2:6 את קטיה טור.
 

רונה לויאן, היום בירושלים
בבנים 16 בוריס סברנסקי ניצח 0:6,1:6 את תמיר דניאל ויפגוש את יהונתן קאופמן שגבר על אוראל אוביל עם 0:6,3:6. בחצי הגמר השני יפגוש טל גולדנגורן את אייל כהן, אלוף השנה שעברה. בחצי הגמר הדיח גולדנגורן את תומר צירקין עם 3:6,1:6 ואילו כהן ניצח 3:6,2:6 את אלון אליה.
בגמר בנות 16 יתמודדו הילה מזרחי ועמית לב ארי. בחצי הגמר ניצחה מזרחי 2:6,7:6,6:7 את ירין בן עמי. לב ארי גברה על קטיה קריבושפוב 6:7,0:6,6:3.
 

עמית לב ארי. בגמר בנות 16
בחצי הגמר הראשון בבנים 14 יתמודד עידן לשם מול רם קאפח. בחצי הגמר השני אלון שץ יפגוש את בן פתאל. במשחקי רבע הגמר ניצח לשם 2:6,3:6 את גיא בר נתן; רם קאפח ניצח 6:7,2:6,7:5 את ישה זמל; אלון שץ ניצח עם 1:6 כפול את אופק מרום ובן פתאל הדיח את אמיל סבלייב עם 5:7,6:2,2:6.
בבנות 14 טליה זנדברג גברה על מאי קמחי 2:6,2:6 ותפגוש את אניטה רסקין שניצחה 3:6,3:6,6:1 את ולדה צ'רניקוב; ולריה ניקולייב ניצחה 3:6,1:6 את שירן ארול ותתמודד מול אביטך וייסבוך שניצחה 1:6,5:7 את שירה גולדברגר.
עומר חפץ גבר ברבע גמר בנים 12 על איתי שפינדלר 1:6,2:6 ויפגוש את לוקה הרמן שניצח 0:6,1:6 את רוי סטפנוב. ישי עוליאל ניצח 0:6,3:6 את גונן גינלי ויתמודד מול דניאל גורליק שגבר על עומר ישעיה 0:6,4:6.
 

עומר חפץ לפני חבטה מנצחת, היום בירושלים
בבנות 12 אביטל וולף ניצחה 2:6,0:6 את פמלה כהן ותפגוש בחצי הגמר את יובל קרן שניצחה 3:6,1:6 את ורד ברט. ענבר כהן ניצחה 0:6,3:6 את שחר פלג ותפגוש בחצי הגמר את עדי שפיגלמן שגברה 2:6,0:6 על מאיה טחן.
בחצי הגמר הראשון בבנים 10 יתמודדו עומר ארצי וסתיו לוסקי. בחצי הגמר השני רועי גינת יפגוש את הלל אברהמי. בחצי גמר בנות 10 יתמודדו דריה שוורצמן מול דנית אפלבאום וריבה חונדיאשוילי מול ניקול חירין.
 

קהל האוהדים צופה לעבר המגרש המרכזי, היום בירושלים
צפו בהגרלות המלאות:

בנים 10 – בית גמר
בנים 10 – משחקי דירוג
בנים 10 – זוגות

בנים 12 – בית גמר
בנים 12 – משחקי דירוג
בנים 12 – זוגות

בנים 14 – בית גמר
בנים 14 – משחקי דירוג
בנים 14 – זוגות

בנים 16 – בית גמר
בנים 16 – משחקי דירוג
בנים 16 – זוגות

בנים 18 – בית גמר
בנים 18 – משחקי דירוג
בנים 18 – זוגות

בנות 10 – בית גמר
בנות 10 – משחקי דירוג
בנות 10 – זוגות

בנות 12 – בית גמר
בנות 12 – משחקי דירוג
בנות 12 – זוגות

בנות 14 – בית גמר
בנות 14 – משחקי דירוג
בנות 14 – זוגות

בנות 16 – בית גמר
בנות 16 – משחקי דירוג
בנות 16-18 – זוגות

בנות 18 – בית גמר
בנות 18 – משחקי דירוג
 

כתבות נוספות

דילוג לתוכן