חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פחות מחודש לקראת הדייויס, מכירת הכרטיסים נמשכת

פחות מחודש לקראת פתיחת מפגש הדייויס בין קנדה לישראל (16-18 בספטמבר) באצטדיון קנדה ברמת השרון, בו תיקבע הנבחרת שתעלה שוב אל הבית העליון.
בימים האחרונים ערכו השחקנים אימונים משותפים בארץ, וכבר מחר בלילה צפויים לצאת לסבב תחרויות בארצות הברית, אותו תסגור אליפות ארצות הברית הפתוחה. אמיר וינטרוב ישחק במוקדמות אליפות ארצות הברית, כאשר דודי סלע, אנדי רם ויוני ארליך ישתתפו בתחרות ה-ATP 'ווילסון סיילם' באוניברסיטת 'וויק פורסט'.
אייל רן צפוי גם הוא להתלוות לשחקנים בחלק מהתחרויות, כאשר לאחר אליפות ארצות הברית יחזרו השחקנים והקפטן לארץ ויפתחו את ההכנות למפגש.
בשבוע שעבר גם ביקרה נציגת ה-ITF במרכז הטניס ברמת השרון ואישרה את המתקן באופן רשמי. כעת, כל שנותר לאוהדי הטניס הוא למלא את האצטדיון ולעודד את הנבחרת במפגש המרתק והקריטי.

לפני יציאתו לחו'ל, אמר אמיר וינטרוב: 'ערכנו אימונים טובים מאוד במהלך השבוע עם דודי והראל. אנדי ויוני התאמנו לידינו ובהחלט התחילה אווירת הדייויס- כולנו מחכים ומתרגשים לקראת ספטמבר. בסה'כ עושה רושם שכולם בכושר טוב ואנחנו מקווים להצליח בארצות הברית'.
מכירת הכרטיסים נמצאת גם היא בעיצומה. למועדוני הטניס בישראל תתאפשר קנייה מרוכזת ומוזלת עד ל-31 באוגוסט. ניתן להשיג כרטיסים לשלושת הימים במחירים הבאים: ילד/חייל ביציע העליון- 90 ₪; מבוגר ביציע העליון- 120 ₪; מחיר כרטיס לשורות 1-8 יעמוד על 240 ₪, גם כן לשלושת הימים.
מכירת כרטיסים לקהל הרחב תתבצע באתר לאן. לחצו להזמנה
 
דילוג לתוכן