חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פורסם הסגל הישראלי לקראת גביע דייויס

עשרה ימים לפני פתיחת מפגש הדייויס בין ישראל לאוסטריה על ההישרדות בבית העליון, שחקני נבחרת ישראל כבר עושים את דרכם ארצה לאחר שסיימו את חלקם באליפות ארצות הברית הפתוחה.
 
דודי סלע, אנדי רם, יוני ארליך והקפטן אייל רן צפויים לנחות ביומיים הקרובים ולהתחיל בהכנות לקראת המפגש, שכזכור יתקיים בהיכל נוקיה שבתל אביב. הראל לוי ונועם אוקון כבר החלו באימונים במרכז הטניס רמת השרון.
 
אלה הם גם חמשת השחקנים שיהוו את הסגל למפגש, כאשר הודעה מסודרת לפדרציית הטניס העולמית צפויה לצאת בהמשך היום (שני).
 
אל הנבחרת יצטרפו גם המאמן נועם בר, המעסה אלכס בילקביץ', הפיזיותרפיסטים רפי וירשובסקי וטמיר חן ורופא הנבחרת ד'ר יוני ירום.
 
כרגע, מסתמן כי הסגל האוסטרי יורכב מיורגן מלצר (15), מרטין פישר (130), אנדראס מאורר (214) וג'וליאן נואלה (24 בזוגות). כידוע, ניתן לבצע שינויים בסגל עד כשעה לפני ההגרלה שתיערך ביום רביעי, בשבוע הבא.
 
'אני שמח לחזור ארצה אחרי אליפות ארצות הברית', אמר הקפטן אייל רן. 'מבחינתי כל השחקנים שלנו נראים בכושר מצוין ואני שמח שיהיה לנו הרבה זמן להתרגל למשטח בנוקיה. יש לנו זיכרונות טובים מהאווירה בהיכל ואני בטוח שכמו מול רוסיה, הקהל יבוא לתמוך בנו ולעודד אותנו'.
 
דודי סלע סיכם את המסע לארצות הברית: 'היה יכול להיות טוב יותר. נגד יוז'ני היו לי הרבה הזדמנויות בסט הרביעי. מה שחשוב הוא שכרגע אני מרגיש פחות או יותר מוכן למפגש מול אוסטריה'.
 
על המפגש, אמר סלע: 'זה יהיה מפגש מאוד קשה אבל אני מקווה שנשחק טניס טוב ושהקהל יעשה את ההבדל'.
 
מאמן הנבחרת, נועם בר: 'כולנו מצפים למפגש הזה שהוא קריטי עבורנו. החבר'ה עבדו קשה כדי להגיע לבית העליון ואנחנו רוצים לשמור על זה. השחקנים ואייל מגיעים ביומיים הקרובים לארץ כדי לפתוח בהכנות ונקווה שננצח את המפגש'.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן