חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פדרציה: הגרלת המשחקים ביום שני

עוד פחות מחודש לקראת משחקי גביע הפדרציה (1-4 בפברואר) באילת, במסגרת הבית האירופאי אפריקני מספר אחת. ההכנות לקראת פתיחת המשחקים כבר נפתחו במגרשי הטניס העירוניים בעיר, ובתחילת השבוע הבא (שני) גם אמורה להתבהר תמונת המשחקים- עם קיום ההגרלה.
לאילת יגיעו בסך הכל 15 נבחרות, ביניהן פולין, רומניה, אסטוניה, אוסטריה ובריטניה. בין השחקניות הבולטות בתחרות, שייתכן ויגיעו, נמנות אגנסקה רדוואנסקה (8 בעולם) מפולין, מוניקה ניקולסקו (30) מרומניה, קאיה קאנפי (34) מאסטוניה, שחר פאר (37) הישראלית, תמירה פאצ'ק (42) האוסטרית וסבטנה פירונקובה (46) מבולגריה.
בימים הקרובים צפויה כל נבחרת לשלוח את רשימת השחקניות שלה, מה שיחדד את תמונת הסיכויים של הנבחרת הישראלית.
הנבחרת שתסיים ראשונה בכל אחד מארבעת הבתים תעלה לחצי הגמר (צפוי להתקיים ב-4 בפברואר), ממנו יעלו שתי נבחרות לפלייאוף העלייה לבית העליון, שיתקיים בחודשים הקרובים. יתר הנבחרות ישחקו ביום זה משחקי דירוג. 
ליאור מור, קפטן הנבחרת, אמר: 'אנחנו מצפים בקוצר רוח להגרלה ולרשימת השחקניות שצפויות להגיע מכל נבחרת. התחרות השנה תהיה קשה, יש המון שחקניות מהמאייה הראשונה וזה וודאי לא יקל עלינו את המלאכה. למרות זאת, אני סומך על השחקניות שלנו במאת האחוזים, כמו גם על הקהל הביתי שאני מקווה שיגיע בהמוניו לעודד אותנו בכל ימי המשחקים'.
יוליה גלושקו, אלופת ישראל ושחקנית נבחרת הפדרציה, אמרה מסין הרחוקה: 'בשנה שעברה הייתה חוויה מדהימה לשחק באילת, הן מבחינת המתקן והן מבחינת הקהל שלנו, ואני בטוחה שהשנה תהיה חוויה דומה. אני מקווה שתהיה לנו הגרלה נוחה עד כמה שאפשר, כי אין בטניס משחקים קלים, במיוחד לא עם הנבחרות החזקות שיגיעו לארץ'.
רשימת הנבחרות המלאה שצפויות להגיע לאילת: ישראל, אוסטריה, בוסניה-הרצגובינה, בולגריה, קרואטיה, אסטוניה, בריטניה, יוון, הונגריה, לוקסמבורג, הולנד, פולין, פורטוגל, רומניה ושבדיה.

לחצו להזמנת חבילות משולבות כרטיסים

כתבות נוספות

דילוג לתוכן