חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פאר תפתח מול מרטינס-סאנצ'ס בטורניר דובאי

 

לפני שנתיים סער עולם הספורט הישראלי והעולמי על כך שהטניסאית הבכירה של ישראל שחר פאר לא קיבלה ויזה לטורניר דובאי. בשנה שעברה, פאר שוב עלתה לכותרות בטורניר כשלמרות אבטחה כבדה ומשחקים במגרשים צדדיים, היא רצה בטורניר עד חצי הגמר שם נכנעה לוונוס וויליאמס.

כנראה שהזמן עושה את שלו והשנה אף אחד כבר לא מדבר על הגעת או אי הגעת הטניסאית הישראלית לנסיכות. פאר, 11 בעולם, מדורגת השנה במקום התשיעי בטורניר, בו משחקות כל טניסאיות הצמרת בעולם פרט לקים קלייסטרס, שהחליטה לנוח לאחר שזכתה בגראנד סלאם של אוסטרליה, ו-וונוס וויליאמס הפצועה.

                                                                            מאת: שי אלון

על פי הגרלת הטורניר, שחר תפתח את הופעתה בטורניר מול הספרדיה המסוכנת מריה חוזה מרטינס סאנצ'ס, המדורגת במקום 28 בעולם. פאר והספרדיה בת ה-28 המצטיינת בעיקר על חימר, לא נפגשו מעולם.

בסיבוב השני ממתינה למנצחת יריבה קלה יותר על הנייר, המנצחת בין אלכסנדרה דולגרו מרומניה, אותה פאר ניצחה בגביע הפדרציה באילת, ואלנה בלטשה מבריטניה.

היריבה הצפויה בשמינית הגמר, היא נה לי הסינית, השביעית בעולם ופינליסטית אוסטרליה. פאר גברה על נה לי בדובאי בשנה שעברה. קרולין ווזניאקי, המדורגת הבכירה בטורניר ועד ליום שני, 1 בעולם, היא היריבה הצפויה ברבע הגמר אם וכאשר. בטורניר דובאי בשנה שעברה גברה פאר על המודרגת מספר אחד.

 


שחר פאר (משה חרמון)

שחר פאר (משה חרמון)
 

 

שותפתה של פאר לנבחרת הנשים בטניס, יוליה גלושקו פתחה ברגל ימין את השתתפותה במוקדמות טורניר החימר בבוגוטה, קולומביה. גלושקו, 205 בעולם , זכתה להגרלה קלה מאוד, וניצחה את אנג'ליקה מריה טורס המקומית בת ה-27, ללא דירוג עולמי, 1:6 ו-0:6 תוך 53 דקות.  גלושקו תשחק בסיבוב השני של המוקדמות מול אנדריאה קלאפץ' מסלובניה (301) שגברה 6:3, 1:6 ו-3:6 על ג'ולי כהן מארה'ב (160)

 


יוליה גלושקו בפעולה (משה חרמון)

יוליה גלושקו בפעולה (משה חרמון)

כתבות נוספות

דילוג לתוכן