חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פאר תפגוש את איבנוביץ' לאחר שהביסה את דובואה

                                 מאת: שי אלון, ONE 

שחר פאר עלתה הערב (ראשון) לסיבוב השני של טורניר הרולאן גארוס לאחר ניצחון 2:6 ו-2:6 על סטפני דובואה מקנדה (97). המשחק הבא של הישראלית צפוי להיות קשה הרבה יותר, שכן בשלב הבא מחכה אנה איבנוביץ', המדורגת במקום ה-13 בעולם.

כבר בפתיחה שברה פאר את ההגשות של יריבתה. במהלך כל המשחק שלטה הישראלית ולאחר שפיגרה 2:1 במערכה הראשונה איבדה שני משחקונים בלבד עד לסיום. בסיבוב הבא מחכה לפאר משוכה גבוהה ביותר לאחר שהסרבית הביסה 1:6 ו-1:6 את לארה ארוברנה-וסינו.

הישג השיא של פאר בגראנד סלאם של צרפת, הוא שמינית הגמר, אותו הצליחה לשחזר שלוש פעמים: ב-2006, ב-2007 וב-2010. אם תנצח הישראלית את איבנוביץ', תעשה עוד צעד בדרך לשחזור ההישג.

מערכה ראשונה – 2:6 לפאר
פתיחת המשחק נראתה מבטיחה עבור שחר פאר ששברה במשחקון הראשון ועלתה ל-0:1, אך במשחקון הבא נשברה הישראלית על האפס והמשחק התאזן מחדש. לאחר מכן הצליחו השתיים לשמור על ההגשות שלהן.

 

דובואה לא מצליחה להשיב מלחמה מול שחר פאר (רויטרס)

דובואה לא מצליחה להשיב מלחמה מול שחר פאר (רויטרס)
 

 

במשחקון החמישי עלתה פאר ל-0:40 מהיר, אך לא הצליחה לנצל את שלוש נקודות השבירה הראשונות, הקנדית חזרה ל-40:40, אך פאר התעשתה שברה ועלתה ל-2:3. הסיפור חזר על עצמו גם במשחקון הבא ופאר עלתה ל-2:4. שבירה נוספת, שהפעם הלכה פשוט יותר, העלתה את הישראלית ל-2:5. משחקון הגשה מוצלח העלה את הישראלית ליתרון 0:1 במערכות.

 

שחר פאר, חמש שבירות הביאו את הניצחון (רויטרס)

שחר פאר, חמש שבירות הביאו את הניצחון (רויטרס)
 

 

מערכה שניה – 2:6 לשחר פאר
פאר פתחה את המערכה השניה כמו שסיימה את הראשונה, שברה ושמרה בדרך ל-0:2. לאחר שבעה משחקונים, הצליחה דובואה לנצח במשחקון וצימקה ל-2:1. עוד משחקון הגשה מוצלח של פאר והיא כבר ב-1:3.

אנה אביבנוביץ´ (רויטרס)

אנה איבנוביץ` חוגגת ניצחון, מחכה בסיבוב הבא (רויטרס)
 

הישראלית הבכירה לא עצרה, השיגה את השבירה החמישית שלה במשחק ועלתה ל-1:4. עוד משחקון הגשה קליל של פאר, שמובילה 1:5 ורחוקה משחקון אחד מהסיבוב הבא. הקנדית עוד לא איבדה תקווה וצימצמה ל-5:2. זה הלך קשה, אך בסופו של משחקון ארוך בו לא ניצלה כמה נקודות משחק, הצליחה פאר להשלים את העבודה, לקבוע 2:6 ולעלות לסיבוב הבא.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן