חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פאר פותחת באינדיאן וולס נגד דושבינה או מאתק

                                                                      מאת: שי אלון

סוף השבוע של הדייויס מאחורינו, וצמרת הטניס העולמית מגיעה בשבועיים הקרובים לקליפורניה לטורניר הגדול, האינדיאן וולס, שהוא גם טורניר חובה. השנה יש לישראל נציגה בודדת בטורנירי היחידים, שחר פאר המדורגת 12 בעולם ו-10 בטורניר. 
 
דודי סלע ו-אמיר ויינטרוב, יכלו להיכנס לטורניר המוקדמות לגברים, אך עקב העומס בדייויס, העדיפו לוותר וישחקו בשבוע הבא בצ'לנג'רים בקוסטה ריקה (סלע) ובקנדה (ויינטרוב).

לפאר, כמו ל-32 המדורגות הראשונות בעולם יש סיבוב חופשי בסיבוב הראשון בטורניר שנערך במתכונת של גראנד סלאם. יריבתה של הישראלית בסיבוב השני תהיה ורה דושבינה מרוסיה (51) או בטני מאתק סאנדס מארה'ב (43).

יריבתה הצפויה של הישראלית בסיבוב השלישי תהיה המדורגת 19, אנסטסיה פאבלוצ'ינקובה מרוסיה אלופת מונטריי הטריה. אם נסתכל קדימה בהגרלה, בשמינית הגמר אמורה לחכות לפאר, אלופת הרולאן גארוס, פרנצ'סקה סקיאבונה  מאיטליה (5) וברבע הגמר השלישית בעולם, ורה זבונרבה.

בשנה שעברה נעצרה פאר ע'י האלופה שבדרך, ילנה ינקוביץ', בשמינית הגמר.
ב-2007 רשמה הישראלית את הישג השיא שלה בטורניר, רבע הגמר.

 


קרולין ווזניאקי בחולצה של ג´רארד (רויטרס)

קרולין ווזניאקי. יריבות קשות בדרך (רויטרס)
 

 

המדורגת 1 בטורניר ובעולם, קרוליין ווזניאקי, תצטרך לעבור בדרך את מריה קירילנקו (24), אגה רדוונסקה (9) ו-ויקי אזרנקה (8). אלופת הטורניר בשנה שעברה, ילנה ינקוביץ' תצטרך לעבור את השניה בעולם, קים קלייסטרס, ברבע הגמר אם תרצה להגן על תוארה, אבל לפני שתגיע לבלגית, היא תצטרך לעבור את בת ארצה הסרבית, אנה איבנוביץ' בשמינית הגמר. 
 
המדורגת 4, סמנתה סטוסור תתקל בדרך באלופת הטורניר פעמיים, דניאלה הנטוחובה הסלובקית, אם זו תעבור קודם בשמינית הגמר את מריה שראפובה. הגרלת הגברים תפורסם הלילה (בין שלישי לרביעי).

גם יוליה גלושקו, שעדיין לא יכולה להיכנס לטורנירים מהסדר גודל הזה, נמצאת בארה'ב ותשחק השבוע בטורניר ע'ס 25,000 דולרים בקלירווטר, פלורידה. גלושקו, 195 בעולם, תשחק בסיבוב הראשון מול קטרינה פיטר בת 20 מפולין226).

כתבות נוספות

דילוג לתוכן