חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פאר עלתה לסיבוב השני בטורניר החימר במדריד

                                  מאת: שי אלון

המחבט הבכיר של ישראל, שחר פאר, עלתה הבוקר (ראשון) לסיבוב השני בטורניר החימר הגדול של מדריד כשגברה 3:6 ו-5:7 על המדורגת 37 בעולם, פולונה הרצוג מסלובניה.

פאר (54 בעולם) לא נשברה לאורך המשחק ושבירה בסוף המערכה השנייה העניקה לה 80 נקודות יקרות ומקום בסיבוב השני מול פרנצ'סקה סקיאבונה או וארוה לפצ'נקו שעלתה מן המוקדמות. המדורגת 54 שהגיעה בתקופת השיא שלה, עונת החימר לפני שנתיים, עד חצי הגמר בטורניר מדריד יכולה ללכת רחוק גם בטורניר הזה בו זכתה יחסית להגרלה נוחה.

פאר פתחה עם שבירה את המערכה הראשונה אחרי משחקון צמוד. היא שמרה ל-0:2 ומכאן נשמרה ההגשה לאורך המערכה עד 3:5 לזכותה והיא הצליחה לשבור שוב כשהסלובנית הגישה כדי להישאר במערכה. במערכה השנייה ההגשות נשמרו במשך 11 משחקונים. הרצוג אגב, החמיצה הזדמנות גדולה לחזור למשחק כשבשוויון 4:4 ביצעה פאר שתי טעויות כפולות שהעניקו לסלובנית הזדמנות נדירה לשבור. אבל פאר הצליחה ביתרון 5:6 לשבור, עלתה ל-5:7 במערכה השנייה ורשמה ניצחון נאה לו הייתה זקוקה נואשות אחרי שעה ו-31 דקות.

המדורגת שש בטורניר, קרולין ווזניאקי, שרדה מרתון של שלוש שעות מול קסניה פארבאק הקזחית והצליחה לגרד את הניצחון בסיום, 6:7 (7:9) , 6:3 ו-4:6. מונה ברתל מחכה לדנית שירדה מגדולתה בסיבוב השני.

קרולין ווזניאקי (רויטרס)

קרולין ווזניאקי. הזיעה מול הקחזית פארבאק (רויטרס)
 

המדורגת ארבע, אגה רדוונסקה, שתעלה בדירוג של מחר למקום השלישי בעולם, פתחה את הטורניר עם 3:6 ו-1:6 על ארומברנה וקי הספרדיה שקיבלה כרטיס חופשי.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן