חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פאר עלתה לחצי גמר הובארט ותפגוש את ויקמאייר

                                    מאת: שי אלון

שחר פאר עלתה הבוקר לחצי גמר טורניר הובארט, כשאנה צ'אקבטדזה הרוסיה, לשעבר החמישית בעולם, פרשה בתחילת המערכה השלישית של רבע הגמר, עקב כאבי גב תחתון,  לאחר 6:4, 4:6 ו-0:1 לפאר.

הישראלית המדורגת 37 בעולם, תשחק בחצי הגמר מול הבלגית יאנינה ויקמאייר, 29 בעולם, שניצחה ברבע הגמר את סימונה האלפ מרומניה 4:6 ו-0:6. פאר כבר שיחקה בגמר טורניר הובארט ב-2010 והפסידה לאלונה בונדרנקו. בחצי הגמר השני ישחקו אנג'ליק קרבר ומונה ברטל הגרמניות.

משחקון הגשה חלש כולל שתי טעויות כפולות של צ'אקבטדזה העניק לפאר שבירה מוקדמת והיא עלתה ל-0:2. אולם צ'אקבטזה התאוששה, וזכתה בחמישה משחקונים רצופים בדרך ל-2:5.

פאר שמרה ל-3:5 וכשצ'אקבטדזה הגישה למערכה, פאר שברה בחזרה ל-4:5 ואף עלתה ל-15:40 מבטיח בדרך ל-5:5, אלא שכאן הרוסיה, שכבר חשה כאבים בגב, זכתה בארבע נקודות רצופות וזכתה במערכה הראשונה עם 4:6.

עם המומנטום אצל 'צאקבטדזה, היא שברה בפתיחת המערכה השנייה ל-0:2, אולם פאר הצליחה לעצור את השטף והשוותה עם שבירה בחזרה ל-2:2. בשיוויון 3:3, הכאבים של צ'אקבטזה גברו, הכדורים לפינות הפכו פחות מדויקים ופאר הצליחה לשבור ל-3:4.

 

 

פאר מול צ´אקבטדזה. מקווה הפעם להיות בצד המנצח (GettyImages)

פאר מול צ´אקבטדזה. מקווה הפעם להמשיך עד הסוף (GettyImages)
 

 

על פניה של הרוסייה ראו את ההתלבטות האם להמשיך, אבל היא קמה למשחקונים הבאים, שנשארו עם ההגשה. כשפאר הגישה למערכה, המשחקון היה צמוד מאוד. צ'אקי עלתה ל-0:30 ואח'כ גם לנקודת שבירה, אבל הסיום היה של פאר  שסגרה 4:6 והמשחק הלך למערכה שלישית. צ'אקבטזה לקחה טיפול רפואי בהפסקה, אבל כשחזרה פאר שברה על האפס, והרוסייה החליטה לפרוש.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן