חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פאר ניצחה 3:6 ו-4:6 את איבנוביץ' ועלתה לסיבוב ה-2

מאת: מערכת ONE

שחר פאר פתחה ברגל ימין את הופעתה בווימבלדון 2010 בסיבוב הראשון עם ניצחון מצויין 3:6 ו-4:6 על אנה איבנוביץ' הסרבית, המדורגת 45 בעולם. פאר תפגוש בסיבוב הבא את אנג'ליק קרבר הגרמנייה המדורגת במקום ה-54 בעולם, דירוג השיא שלה אי פעם.

שחר פתחה רע את המשחק כשנשברה כבר במשחקון הראשון, אך השחקנית שידועה בקור רוחה או לפחות בכך שאינה נשברת בקלות, שברה מיד במשחקון הבא. בשאר המערכה הצליחו השתיים לשמור כל אחת על הגשותיה היא עד למשחקון התשיעי, בו הצליחה פאר לשנות פאזה וללכת בכל הכוח לניצחון.

במערכה השניה איבנוביץ' נחלצה מספר פעמים מנקודות שבירה אך הניצחון של שחר היה כל הזמן באוויר. השבירה הגיעה מאוחר אמנם, במשקון התשיעי, וגם במשחקון המכריע נזקקה פאר ללא פחות משלוש נקודות שבירה, אך שחר נתנה הופעם מצויינת והצליחה לנצח בצורה מרשימה יריבה נחושה (שהיתה מדורגת ראשונה בעולם ב-2008) שנתנה הופעה טובה. 

שחר אמנם עשתה הכנה דלה יחסית על הדשא בתקופה הקצרה שבין החימר בפאריס לטורניר באנגליה, הנחשב כיקרתי בעולם, כששיחקה למעשה רק משחק אחד בטורניר דשא (בו הפסידה כאמור לז'נג הסינית 6:1, 1:6 ו-6:3), אבל אחרי שהגיעה החודש לדירוג השיא של שחקנית ישראלית בכל הזמנים (14, מאז הספיקה להדרדר מקום אחד) היא הגיעה בביטחון רב ללונדון.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן