חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פאר נותרה במקום ה-24, סלע ירד למקום ה-94

                                           מאת: שי אלון

שבוע לפני פתיחת אליפות ארצות הברית הפתוחה, שומרת שחר פאר על המקום ה-24 בדירוג ה-WTA. פאר הגיעה בשבוע שעבר לשמינית גמר טורניר סינסינטי, אך בעצם שיחזרה את הישגה מהשנה שעברה.

לטניסאית הבכירה בארץ, שתדורג בגלל פרישת קלייסטרס במקום ה-23 בפלשינג מדו, תהיה הזדמנות השבוע לשפר את דירוגה, כשתשחק בטורניר בדאלאס, בו היא מדורגת שישית. פאר שקיבלה כרטיס חופשי לטורניר, ו-ויתרה ברגע האחרון על שבוע מנוחה לפני אליפות ארה'ב, תפתח מול אנסטסיה יקימובה מבלארוס, המדורגת 84 בעולם. בסיבוב הבא כבר מחכה לה יוהנה לארסון משבדיה (64).

יוליה גלושקו תגיע השבוע לראשונה למוקדמות ה-US OPEN ובכך תסגור מעגל בשנה בה שיחקה לראשונה במוקדמות כל ארבעת הגראנד סלאמים. גלושקו, למרות שלא שיחקה השבוע, עלתה שלושה שלבים לדירוג שיא חדש, 170 בעולם.

בטופ העולמי, מריה שראפובה, אלופת סינסינטי הטריה זינקה שלושה שלבים למקום הרביעי בעולם. הרוסייה קרובה מאוד לוורה זבונרבה, השניה בעולם, ולקים קלייסטרס הפצועה שבמקום השלישי. אם שראפובה, שמגיעה כפייבוריטית לאליפות ארה'ב הפתוחה לצידה של סרינה וויליאמס, אכן תצדיק את הציפיות, וקרולין ווזניאקי, תמשיך להתדרדר, אזי גם מקומה הראשון של הדנית בסכנה.

 


מריה שראפובה (GettyImages)

מריה שראפובה עם הגביע בסינסינטי. זינקה שלושה שלבים (GettyImages)
 

 

ויקי אזרנקה ירדה שלב אחד למקום החמישי. פטרה קביחטובה הצ'כית נשארת בשישי, ואילו נה לי הסינית ירדה שני שלבים למקום השביעי. פרנצ'סקה סקיאבונה, מריון ברטולי וסמנתה סטוסר סוגרות את העשיריה כמו בשבוע שעבר.

אצל הגברים הישראלים – ירידות בדירוג
דודי סלע ירד שני שלבים למקום ה-94 בעולם. סלע, שלא שיחק בשבוע שעבר יחזור השבוע לסבב ה-ATP ויפתח מול פיליפו וולנדרי מאיטליה (86) בסיבוב הראשון של טורניר ווינסטון-סאלם בארה'ב.

 


דודי סלע (GettyImages)

דודי סלע. ינסה לשפר מיקום בטורניר הקרוב (GettyImages)
 

 

אמיר וינטרוב שכמו גלושקו, ישחק במוקדמות אליפות ארה'ב הפתוחה (יפתחו ב-23 לאוגוסט), גם כן לא שיחק השבוע ולכן ירד חמישה שלבים למקום ה-196 בעולם.

אנדי רם ירד השבוע ארבעה שלבים בדירוג הזוגות ל-43. יוני ארליך עלה שלב ל-52. השניים, שנשארו מחוץ לטורנירים היוקרתיים של מונטריאול וסינסינטי, ישחקו גם הם בווינסטון-סאלם בו קיבלו הגרלה קשה מול מאהש בופטי מהודו ומרק נואלס מהבהאמה.

 


אנדי רם ויוני ארליך (רויטרס)

אנדי רם ויוני ארליך. הראשון ירד, השני עלה (רויטרס)

כתבות נוספות

דילוג לתוכן