חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פאר: מי שיגיע לאילת ייהנה מטניס טוב

נבחרת הנשים של ישראל למשחקי גביע הפדרציה, שייערכו באילת בפעם השלישית ברציפות החל מה-6 בפברואר, קיימה היום (רביעי) מסיבת עיתונאים. ישראל הוגרלה בבית עם פולין, רומניה וטורקיה. 'זו הפעם הראשונה שאני קפטן בנשים', אמר הרכש הטרי של הנבחרת, עמוס מנסדורף. 'בשנה האחרונה חזרתי לטניס המקצועי סביב השעון. הייתי באוסטרליה וראיתי את הבנות מתחרות ואין ספק שזה אתגר גדול עבורי. יש לנו פה הזדמנות כי ההפרש של יוליה ושחר לא גבוה. אפשר להריץ עוד 6-7 שנים ויהיה אתגר לעלות לבית העליון'.

 

עמוס מנסדורף (יניב גונן)
עמוס מנסדורף. 'יש לנו פה הזדמנות' (יניב גונן)
 

 

שחר פאר ציינה: ״אני מרגישה בסדר גמור. תמיד שמחה לבוא ולתרום לנבחרת כבר הרבה מאוד שנים. זה שבוע מיוחד לשחק בארץ. קיבלנו את אחד הבתים הקשים וצריך להיות ריאלים, אנחנו עדיין לא נבחרת שיכולה לעלות לבית העליון אבל מי שיגיע לאילת יכול ליהנות מטניס טוב'.

'אני נמצאת בתהליך עם עצמי. לא חשבתי שבין רגע אחזור לנצח את כל הבנות בסבב, מאוד לא קל לי אבל אוהבת את מה שאני עושה. הלוואי שאוכל לחבר את הכל ביחד עם הקהל הישראלי ומקווה שנוכל אולי לנצח את רומניה. נצטרך לבוא בשיא הכושר כל משחק בפני עצמו, לנסות לחבר שני ניצחונות על כל נבחרת ולקוות להכי טוב', הוסיפה.

 

פאר וגלושקו באווירה מחויכת במסע&qout;ת (יניב גונן)
פאר וגלושקו באווירה מחויכת במסע'ת (יניב גונן)
 

 

יוליה גלושקו הוסיפה: 'אני מרגישה טוב ובתהליך של דרך חדשה עם מאמן חדש. חזרתי מאוכזבת מאוסטרליה, אבל אני עובדת על דברים חדשים שאני מנסה לחבר ביחד. מאמינה שאגיע מוכנה לאילת'.
 

צפו בגלריית התמונות ממסיבת העיתונאים (באדיבות פוטו גדי)
 

כתבות נוספות

דילוג לתוכן