חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פאר זכתה בתואר בסוז'ו,אנדי ויוני בגמר בקליפורניה

שי אלון,ONE

ארבע שנים חלפו מאז הניפה שחר פאר גביע בסבב ה-WTA, אבל הבוקר (שבת) אחרי שנתיים קשות מאוד, הצליחה הטניסאית הבכירה של ישראל להניף שוב גביע אחרי שניצחה בגמר הצ'לנג'ר ע"ס 125,000 דולר בסוז'ו , סין את הצעירה המקומית בת ה-19, סאסאי ז'נג המדורגת 195 בעולם, 2:6, 6:2 ו-3:6 אחרי שעתיים וחצי של משחק הפכפך.
 

""
פאר עם הצלחת בסיום המשחק
 

פאר השלימה בכך רצף של שני טורנירים מוצלחים מאוד בהם הגיעה לגמר טורניר באקו וכאמור ניצחון בסוז'ו, והיא תחזור בראש מורם אל המקום ה-83 בעולם, אחרי שבמהלך החודשים האחרונים כבר הידרדרה למקום ה-179.

פאר כתבה בפייסבוק לאחר הזכייה: "קודם כל אני רוצה להודות לכולם על התמיכה, זה משמח ומרגש. אני כל כך שמחה לזכות בתואר שישי בקריירה אחרי כמעט ארבע שנים".

"היה משחק ממש קשה. היה הכי חם שהיה לי בחיים שיחקנו ב-40 מעלות. שתינו, נלחמנו לאורך כל המשחק ובסיום היינו מותשות פיזית ומנטאלית. אבל עם הרבה עוצמה ומלחמה ניצחתי. זו ללא ספק אחת התחרויות הקשות בקריירה מבחינה מנטלית ופיזית. אבל זה היה שווה כל רגע ואני מאוד שמחה".

אחרי רצף של ארבע שבירות בפתיחת המערכה הראשונה, פאר שמרה על ההגשה ל-2:3, ועם המומנטום זכתה בשלושה משחקונים רצופים וסגרה 2:6 במערכה הראשונה.

פאר, שרק לפני שנתיים הייתה רחוקה ניצחון מהטופ-10, הצליחה בנקודת המשחק השנייה לסגור את הניצחון, לקטוף 160 נקודות יקרות מפז ו-20,000 דולרים .

נראה כי פאר הצליחה בשני הטורנירים האלה להחזיר לעצמה את הבטחון שאבד, היא ניצחה בעיקר בשבועיים האלה יריבות צעירות ואלמוניות מחוץ לטופ-100 ואף לעיתים פחות מכך, אבל רשמה גם שני ניצחונות נאים על שיפרס ובאבוס מהטופ100, והיא תצטרך להוכיח את היכולת הזו גם מול טניסאיות מהצמרת העולמית בהמשך העונה. הטורניר הבא של פאר יהיה מוקדמות ה-US OPEN, בהם תדורג ראשונה.

אנדי רם ויוני ארליך העפילו לגמר טורניר אפטוס בקליפורניה לאחר שניצחו בחצי הגמר את איטו ומוריאה היפנים 3:6 4:6. בגמר ישחקו נגד גוצ'יון וראיד האוסטרלים.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן