פאר וסלע הודחו מטורניר דן בוש

 שני הטניסאים הישראלים הבכירים של ישראל, הודחו אתמול (שלישי) מטורניר הדשא בדן בוש. שחר פאר הפסידה בסיבוב השני 6:2 ו-7:6 (7:5) למדורגת 13 בעולם, דומיניק סיבולקובה הסלובקית אחרי פייט לא רע במערכה השנייה.

סיבולקובה פתחה באופן אגרסיבי וברחה ל-0:3. פאר עלתה על הלוח, אבל הסלובקית נמוכת הקומה שהעיפה את אזרנקה מהרולאן גארוס, המשיכה ושמרה ל-2:5, בדרך לשבירה נוספת ו-2:6 במערכה הראשונה. 

פאר עלתה הרבה יותר חדה לפתיחת המערכה השנייה, שברה בפתיחתה ועלתה ל-0:2, התגובה הסלובקית היתה מיידית עם ארבעה משחקונים רצופים.

פאר שברה ל-3:4, אך נשברה מיד ל-3:5 וסיבולקובה ניגשה להגיש למשחק, אבל כמו שקורה לה פעמים רבות היא התקשתה לסגור את המשחק ופאר חזרה בגדול ל-5:5. סיבולקובה שמרה על האפס ל-5:6, אבל משחקון אמיץ של פאר הוליך אותה לשובר שוויון בו עלתה הסלובקית ל-4:6 עם שתי נקודות משחק. את הראשונה הצילה פאר עם אייס מרשים , את השנייה ניצחה הסלובקית אחרי ראלי ארוך. פאר סיימה את חלקה בטורניר ותמשיך ללונדון, לטורניר וימבלדון. סיבולקובה תשחק עם נדיה פטרובה ברבע הגמר.  

 

שחר פאר (רויטרס)

שחר פאר. התעוררות במערכה השנייה לא הספיקה (רויטרס)
 

 

דודי סלע, 107 בעולם נוצח תוך 59 דקות בסיבוב הראשון בידי לוקס קובוט מפולין בן ה-30 המדורג 48 בעולם, 6:1 ו-6:2. סלע עלה על הלוח לראשונה בפיגור 3:0, אבל קובוט המשיך ושבר ל-1:5 בדרך לזכייה קלה במערכה הראשונה. סלע נשבר גם בפתיחת המערכה השנייה והפולני המשיך ל-1:5, ואחרי שסלע השיג עוד משחקון הגשה, קובוט הגיש למשחק וסגר עניין. בכך מסכם הישראלי את ההכנה שלו לווימבלדון שיחל בשבוע הבא עם רבע גמר בצ'לנג'ר נוטינגהאם והפסד בסיבוב הראשון בדן בוש.

רם וארליך פתחו טוב את טורניר איסטבורן
אנדי רם ויוני ארליך ניצחו בסיבוב הראשון של טורניר איסטבורן, בו זכו בשנה שעברה, את קרלוס ברלוג מארגנטינה ויון סון לו מטייואן 3:6 ו-4:6 תוך שעה בדיוק. 'אנדיוני' שברו פעם אחת בכל מערכה ובסיבוב השני ישחקו עם המנצחים בין פלמינג והוצ'ינס הבריטיים לפול הנלי מאוסטרליה ו-ג'וליאן נואלה מאוסטריה.

כתבות נוספות