חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פאר וגלושקו רחוקות ניצחון אחד מהעפלה לווימבלדון

שחר פאר עשתה היום עוד צעד בדרך להגרלה הראשית של טורניר ווימבלדון כאשר ניצחה את מריה סאנצ'ז מארה"ב בתוצאה 2:6 3:6, בסיבוב הבא מחר תפגוש שחר את מישל דה בריטו מפורטוגל המדורגת 130 בעולם. ניצחון של שחר מחר יבטיח לה את הכרטיס להגרלה הראשית של ווימבלדון.
 
יוליה גלושקו בדומה לפאר העפילה גם היא לסיבוב המוקדמות האחרון של המוקדמות, יוליה עבדה מעט קשה יותר משחר, הפסידה את המערכה הראשונה אבל התאוששה וניצחה את השתיים הבאות 6:1 3:6 4:6. מחר יוליה תפגוש את קאמרין מאיטליה כאשר ניצחון כאמור יבטיח גם לה את הכניסה להגרלה הראשית בטורניר. פאר וגלושקו ישחקו מחר בשעה 11:00 שעון אנגליה, פאר במגרש מספר 3 וגלושקו במגרש מספר 7.

תגובתו של לירן קלינג המאמן המלווה את יוליה בווימבלדון:

"היה משחק ארוך וקשה שממנו יוליה יוצאת מחוזקת וגאה, אני גאה בדרך שיוליה התמודדה עם מה שנדרש ממנה לעשות במהלך המשחק על האופי שהראתה ובעיקר על כך ששוב היא הוכיחה בעיקר לעצמה שהיא עשתה התקדמות גדולה בתקופה האחרונה ושהיא מסוגלת תוך כדיי משחק לעשות שינויים והתאמות ,דברים שללא ספק הביאו לה את הניצחון החשוב הזה. חשוב לציין שהמטרה עדיין לא הושגה ואנחנו כבר עסוקים בלהתאושש מהמשחק ועושים כל שנדרש בכדי לבוא מוכנים למשחק הבא בסיבוב העלייה."


""
יוליה במשחקה היום מול סמה

כתבות נוספות

דילוג לתוכן