חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פאר וגלושקו הפסידו בזוגות, פורטוגל ניצחה 1:2

                                מאת: מערכת ONE

שחר פאר ויוליה גלושקו הפסידו למריה ז'ואאו קולר ומישל דה בריטו 6:2, 4:6 ו-6:4 במשחק השלישי שהכריע את התמודדות גביע הפדרציה בין ישראל ופורטוגל לטובת האורחות 1:2. כעת יצטרכו הבנות ניצחון מחר על בריטניה במסגרת בית מספר 3, ובמקביל הן יהיו תלויות בתוצאות של הנבחרות האחרות על מנת לסיים במקום הראשון המוליך לשלב הבא.

עוד בתחילת היום העלתה יוליה גלושקו את ישראל ל-0:1 מול קולר, פאר עלתה  למשחק השני מול מישל דה בריטו בידיעה שניצחון יכריע את ההתמודדות, אך ירדה מנוצחת עם 6:1 ו-6:2.

במשחק הזוגות הצמד הישראלי הפסיד את המערכה הראשונה ונכנע 6:2. במערכה השנייה פאר וגלושקו התעוררו וניצחו 4:6, אך במערכה השלישית הפורטוגליות שוב היו עם ידן על העליונה עם 4:6.

במשחק היחידות שהתקיים קודם לכן, פאר קיוותה לסגור סיפור ולקרב את ישראל לחצי הגמר, אבל נתקלה ביריבה מוכשרת שניצלה כל טעות אפשרית. דה בריטו המדורגת 136 בעולם הצליחה לשבור שלוש פעמים את פאר במערכה הראשונה ורשמה 1:6 גדול מבחינתה. 

המערכה השנייה נפתחה לא טוב עבור שחר שנשברה כבר במשחקון ההגשה השני שלה ומשם הפורטוגלית רצה. פאר הראתה טניס טוב לסירוגין אבל זה לא הספיק מול כושר נהדר של דה בריטו שגם ניצלה מצוין את הרוח בדרך ל-2:6.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן