חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פאר וארליך הודחו באינדיאן וולס

                            מאת: שי אלון

החלק הישראלי בטורניר האינדיאן וולס הסתיים. שחר פאר הפסידה בטורניר היחידות בסיבוב השני ויוני ארליך נוצח בסיבוב הראשון בזוגות.

פאר, 128 בעולם, היתה קרובה לניצחון כשלקחה את המערכה הראשונה מהמדורגת 22 בעולם, קלרה זאקופלובה הצ'כית, אלא שזו חזרה בשתיים הבאות וניצחה 7:6 (7:2), 2:6 ו-3:6 תוך שעתיים ו-14 דקות.

פאר וזאקופלובה פתחו בחמש שבירות רצופות, עד שהצ'כית בת ה-30 הצליחה לשמור על ההגשות ועלתה ל-2:4 ו-3:5. הצ'כית לא הצליחה להגיש למערכה כשפאר שברה שוב ל-5:5. שתי שבירות נוספות במשחק הלא יציב של השתיים הוליכו את המערכה לשובר שוויון בו פאר שלטה וניצחה 2:7.

זאקופלובה חזרה טוב יותר במערכה השנייה, ברחה ל-1:4 ולמרות שפאר שמרה על ההגשה לראשונה במערכה, הצ'כית שברה והשלימה 2:6. עם המומנטום עלתה הצ'כית ל-0:4 במערכה השלישית, אבל אז הורידה זאקופלובה את הרגל מהגז ופאר חזרה עד 4:3, לפני שהצ'כית שמרה ושברה ועלתה לסיבוב השלישי.

פאר תשחק בעוד שבועיים במוקדמות טורניר מיאמי. הישראלית צפויה לעלות למקום ה-116 בעולם בעקבות ניצחונה בסיבוב הראשון בטורניר היוקרתי.

יוני ארליך זכה להגרלה קשה עם שותפו מריאן צ'יליץ' הקרואטי. השניים פגשו את הצמד הטוב בעולם ואולי בהיסטוריה של הטניס, האחים בראיין. הבראיינים פתחו באינטנסיביות וניצחו 2:6 במערכה הראשונה. במערכה השנייה הצליחו ארליך ובן זוגו להגיע למצב של 5:5, אז נשברו, והבראיינים הגישו לניצחון.

 

יוני ארליך. הגרלה לא פשוטה (יניב גונן)
יוני ארליך. הגרלה לא פשוטה (יניב גונן)

כתבות נוספות

דילוג לתוכן