חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פאר הפסידה 7:5 ו-6:2 בחצי הגמר בבייג'ין

מאת: מערכת ONE

 

שחר פאר הפסידה היום (שבת) לקרוליין ווזניאקי הדנית 7:5 ו-6:2 בגמר טורניר בייג'ין. ווזניאקי, שתעלה בעוד יומיים למקום הראשון בעולם, עלתה למשחק חבושה בברכה, זכר לפציעה מרבע הגמר.

למרות הפציעה, הדנית בת ה-20 הוכיחה שהיא אחת מהטניסאיות הטובות בסבב והצליחה לגבור על הישראלית במשחק פושר. אם פאר היתה מנצחת היא היתה עולה למקום ה-11 בעולם אך תעלה בכל מקרה למקום ה-13 ביום שני.

פאר, שהפסידה את חצאי הגמר גם במיאמי 2007 אז הפסידה לסרינה וויליאמס ובמדריד 2009 אז הפסידה לוונוס וויליאמס, רשמה הפסד נוסף בחצי הגמר אך יכולה להיות מרוצה מדירוג השיא הצפוי.

פאר פתחה טוב את המשחק ושברה את ווזניאקי כבר במשחקון הראשון. ווזניאקי חזרה לעניינים, הובילה 2:5 וכבר עמדה לזכות במערכה הראשונה אך פאר חזרה ל-5:5. הדנית הצליחה לשבור לאחר מכן וניצחה 5:7.

פאר פתחה גם את המערכה השניה עם שבירה אך פערי האיכות הורגשו היטב בהמשך והדנית הצעירה המשיכה לניצחון קליל של 2:6 ותפגוש בגמר את ורה זבונרבה הרוסיה שניצחה מוקדם יותר את נה לי הסינית 3:6 ו-3:6.


ווזניאקי (רויטרס)

קרוליין ווזניאקי. עלתה לגמר מול ורה זבונרבה (רויטרס)
 

מערכה ראשונה – 5:7 לקרוליין ווזניאקי
פאר התחילה מצויין וכבר במשחקון הראשון שברה את ווזניאקי ועלתה ל-0:1. הדנית, שעלתה למשחק עם תחבושת בברכה לאחר שנפצעה ברבע הגמר, שברה חזרה והשוותה ל-1:1. ווזניאקי ניצחה את המשחקון השלישי ועלתה ל-1:2.

הדנית הגבירה את קצב המשחק ושברה את פאר גם במשחקון הרביעי כדי לעלות ל-1:3. ווזניאקי שמרה על ההגשות ועלתה ל-1:4. פאר רשמה חמש טעויות בלתי מחוייבות עד למשחקון החמישי.

לראשונה במשחק, פאר הצליחה לשמור על ההגשות וצימקה ל-2:4 לאחר שניצחה על האפס. ווזניאקי עלתה ל-2:5 לאחר שחבטה את האייס הראשון במשחק שניצח את המשחקון.

פאר נחלצה מנקודת מערכה במשחקון השמיני וניצחה כדי לצמק ל-5:3. פאר לא נכנעה וצימקה ל-5:4. לווזניאקי היו שש נקודות מערכה אך היא לא ניצלה אותן ופאר חזרה ל-5:5. ווזניאקי שמרה על ההגשות, עלתה ל-5:6 וניצחה את המערכה עם 5:7.


קרוליין ווזניאקי (רויטרס)

קרוליין ווזניאקי היום בבייג'ין. תעלה למקום הראשון (רויטרס)
 

מערכה שניה – 2:6 לקרוליין ווזניאקי
פאר התחילה גם את המערכה השניה עם שבירה ועלתה ל-0:1. הישראלית שמרה על ההגשות ועלתה ליתרון 0:2 לאחר שעה של משחק בסין. ווזניאקי שמרה על ההגשות שלה וצימקה ל-2:1. ווזניאקי הצליחה לשבור לאחר שפאר ביצעה טעות כפולה רביעית במשחק – 2:2.

ווזניאקי עלתה ליתרון מוקדם במשחקון החמישי, פאר חזרה ל-40:40 והדנית ניצחה ועלתה ל-2:3. ווזניאקי שברה פעם נוספת את פאר, הפעם די בקלות, ועלתה ליתרון ל-2:4. פאר עוד ניסתה לחזור למשחק אך הדנית היתה גדולה עליה וניצחה 2:6 את המערכה השניה ואת המשחק כולו.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן