חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פאר הפסידה לקדאנטו והודחה ברבע גמר קטוביץ'

הקאמבק של שחר פאר נקטע אמש (שישי) ברבע גמר טורניר החימר בקטוביץ' שבפולין כשהישראלית הפסידה אחרי שעתיים ו-6 דקות לאלכסנדרה קדאנטו מרומניה, המדורגת 117 בעולם, 5:7, 6:3 ו- 6:3.

הישראלית, שנכנסה לטורניר כ'לאקי לוזר', סיימה באכזבה את הטורניר הכי מוצלח שלה מאז ינואר 2012. פאר, כיום 118 בעולם, תעלה בעקבות ההצלחה היחסית למקום ה-107 בעולם ותיכנס כנראה ללא מוקדמות לרולאן גארוס. קדאנטו, שעלתה מהמוקדמות, תפגוש בחצי הגמר את פטרה קביטובה הצ'כית, השמינית בעולם.

המשחק היה צמוד מהפתיחה כששתי הטניסאיות לא וויתרו על אף נקודה. קדאנטו שברה בפתיחה אבל פאר שברה מיד בחזרה והשתיים לא הצליחו לשמור על ההגשות עד שב-3:3 פאר החליטה לעלות לרשת ולתקוף והצליחה לראשונה במשחק לשמור על ההגשה בדרך ל-3:4. הרומנייה הגיבה מיד ושמרה אף היא לראשונה על ההגשה והשוותה. השתיים המשיכו ללא שבירות עד ל-5:6 לפאר, שבמשחקון הבא שברה וסגרה את המערכה הראשונה עם 5:7 אחרי 47 דקות.

קדאנטו פתחה עם שבירה את המערכה השניה ואחרי כמה טעויות פורהנד של הישראלית שמרה בקלות ל-0:2. פאר שמרה אחרי משחקון צמוד על ההגשות אבל איבדה ריכוז ונשברה שוב אחרי שתי טעויות כפולות ל-1:4. הישראלית נלחמה במשחקון הבא, שברה ולאחר מכן שמרה על ההגשה בדרך ל-3:4, אבל קדאנטו התעשתה, שמרה על ההגשה הפעם ושוב שברה את פאר כדי לנצח 3:6 ולרשום שוויון 1:1 במערכות.

 

שחר פאר (יניב גונן)
שחר פאר. לא הצליחה לשמור על ההגשות (יניב גונן)
 

 

פאר נקלעה לפיגור 30:0 במשחקון הראשון של המערכה השלישית ובכל זאת הצליחה לפתוח עם שבירה, אך קנדאטו שברה מיד בחזרה והמשיכה עם שמירה על ההגשה ושבירה נוספת ל-1:3. הרומנייה הרגיזה את פאר כשצרחה משמחה על טעויות שלה עוד לפני שהנקודות הסתיימו. השופטת לא הגיבה אבל פאר הגיבה על המגרש עם שבירה ושמירה על האפס כדי להשוות ל-3:3. קדאנטו, שעלתה כמו פאר מן המוקדמות, התייצבה, שמרה על ההגשות, שברה ל-3:5 ולמרות שפאר נלחמה שמרה שוב על ההגשות, ניצחה במשחקון ובמשחק ועלתה לחצי הגמר.          

כתבות נוספות

דילוג לתוכן