פאר הפסידה לסאנצ'ס בסיבוב הראשון באיסטבורן

                                                            מאת: שי אלון

שחר פאר הודחה הערב (שני) בסיבוב הראשון של טורניר הדשא באיסטבורן.  פאר, המדורגת 22 בעולם, נוצחה בפעם השנייה ברציפות ע'י הספרדיה מריה חוזה מרטינס סאנצס (72) ,7:5 ו-6:3 תוך שעה ו-35 דקות.

כזכור, הדיחה הספרדיה את פאר גם בסיבוב הראשון ברולאן גארוס לפני כשלושה שבועות. רצה הגורל והשתיים נפגשו שוב, במשחקה הראשון של פאר מאז.

הספרדיה פתחה עם 0:2, פאר השוותה ל-2:2 והשתיים שמרו על ההגשה עד למצב של 5:5, אז הצליחה הספרדיה לשמור ולשבור במשחקון ה-12 ל-5:7.  במערכה השנייה השיגה הספרדיה את השבירה במשחקון השישי, עלתה ל-2:4.

במשחקון האחרון, פאר עוד החמיצה שלוש נקודות שבירה שיכלו להחזיר אותה לתמונה וסאנצ'ס ניצלה זאת עד לניצחון. פאר תחזור למגרשים בטורניר ווימבלדון בשבוע הבא.

וינטרוב הודח במוק' ווימבלדון
המחבט הישראלי מספר שתיים, אמיר וינטרוב, סיים היום (שני) את דרכו בטורניר ווימבלדון כשהודח בסיבוב המוקדמות הראשון, על ידי האיטלקי סימונה בוללי (126), שניצח אותו 6:7 ו-3:6.

וינטרוב, שנכנס בפעם השניה בקריירה למוקדמות גראנד סלאם, נשאר עם ההגשה לאורך כל המערכה הראשונה עם האיטלקי ואף הוליך 1:3 עם מיני שבירה בשובר השוויון. אבל האיטלקי חזר ל-3:3 ובמצב של 4:4 השיג מיני ברייק וניצח 4:7 בשובר השוויון ו-6:7 במערכה הראשונה.

 


וינטרוב. הודח כבר במוקדמות (משה חרמון)

וינטרוב. הודח כבר במוקדמות (משה חרמון)
 

 

במערכה השניה בוללי שבר ל-1:3 ושמר על היתרון עד סיום המערכה עם 3:6. עבור וינטרוב, 223 בעולם, זה היה משחק ראשון אי פעם על דשא ולזכותו יאמר כי קיבל הגרלה יחסית קשה לסיבוב ראשון, מול בוללי המנוסה ששיחק כארבע שנים בטורניר בהגרלה הראשית ודורג 13 במוקדמות.

דודי סלע ניסה את כוחו במוקדמות טורניר הזוגות של ווימבלדון, אך נוצח בסיבוב הראשון עם בן זוגו, ריק דה ווסט מדרום אפריקה. השניים הפסידו לראיין האריסון בן ה-18 וטרביס רטמאייר האמריקנים, 6:4, 3:6 ו-6:3.

 

 


דודי סלע. הודח במוקדמות הזוגות של ווימבלדון (יוסי ציפקיס)

דודי סלע. הודח במוקדמות הזוגות של ווימבלדון (יוסי ציפקיס)
 

 

מחר תיכנס לפעולה יוליה גלושקו, שהוגרלה לשחק בסיבוב המוקדמות הראשון מול ויטליה דיצ'נקו מרוסיה, המדורגת 159. בהגרלה הראשית של הטורניר ישתתפו שחר פאר, אנדי רם ויוני ארליך. דודי סלע היה אמור לשחק במוקדמות, אך עקב הצלחותיו האחרונות בסבב הצ'לנג'ר, קיבל כרטיס חופשי לטורניר.

כתבות נוספות