חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פאר הודחה ע"י סרינה, תעלה למקום ה-14 בעולם

מאת: מערכת ONE

הטניסאית הישראלית, שחר פאר, סיימה היום (שני) את דרכה בשמינית-גמר הרולאן גארוס לאחר שנוצחה בשתי מערכות 6:2 ו-6:2 ע"י המדורגת ראשונה בעולם, סרינה וויליאמס, על המגרש המרכזי בפאריס.

פאר, המדורגת במקום ה-18 בעולם, פתחה טוב את המשחק, שברה במשחקון הראשון וכבר הוליכה 0:40 בשני עם ההגשות שלה – אבל סרינה חזרה עם חמש נקודות רצופות, ניצלה את המומנטום ולא נתנה למשחק לחמוק מידיה.

פאר, שכבר הבטיחה לעצמה את שחזור דירוג השיא שלה – 15 בעולם, היתה יכולה להתקרב לטופ 10 אם היתה מנצחת את וויליאמס, אבל לא יכלה לחבטות האדירות של האמריקנית, נוצחה אחרי 28 דקות במערכה הראשונה ו-39 דקות בשניה.

פאר ביצעה 21 שגיאות לא מחויבות מול 20 של סרינה, ביצעה 4 שגיאות כפולות מול אחת של סרינה ולא הגישה אייס אחד מול ששה של האמריקנית.

היה זה ההפסד החמישי של פאר לוויליאמס והיא תיאלץ להמתין למפגש השישי כדי לנסות לנצח אותה בפעם הראשונה.

פאר הגיעה לשמינית-הגמר אחרי שלושה ניצחונות: על נוריה יאגוסטרה ויבס הספרדיה בסיבוב הראשון, על בת'אני מאטק-סנדס האמריקנית בסיבוב השני ועל מריון ברטולי הצרפתיה בסיבוב השלישי. וויליאמס תפגוש ברבע-הגמר את סמנתה סטוסור האוסטרלית שניצחה את הבלגית ז'וסטין הנין.

בעקבות ההפסד של דניאלה הנטוחובה בשמינית, פאר הבטיחה לעצמה סופית את המקום ה-14 בעולם בסוף הרולאן גארוס, דירוג שיא של ישראלי/ישראלית בכל הזמנים. שיאה הקודם של פאר – 15 היה משותף לה ולאנה סמשנובה.

טובות השתיים: פאר ברבע הגמר בזוגות
מי שחשב ששחר פאר גמרה עם הרולאן גארוס טעה ובגדול. הישראלית ובת זוגתה ניקולסקו "קרעו" תוך 76 דקות את המדורגות 10 בטורניר, ז'י ז'אנג מסין ויאנג ז'אן צ'אן מטיוואן 2:6 ו-1:6 תוך שהן שוברות את היריבות חמש פעמים ולא מפסידות את ההגשה אפילו פעם אחת.

פאר וניקולסקו שמשתפות פעולה לראשונה וימשיכו יחד גם בווימבלדון ישחקו ברבע הגמר מול המדורגות 2 בטורניר, הספרדיות נוריה לגוסטרה ויואס (עליה גברה פאר ביחידות בסיבוב הראשון ) ומריה חוזה מרטינז סאנצס.

"שחר
שחר פאר (GettyImages)

כתבות נוספות

דילוג לתוכן