חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פאר הודחה משטרסבורג

                                          מאת: שי אלון, ONE

שחר פאר ונוצחה  4:6, 6:4 ו-6:0 בשמינית גמר טורניר שטרסבורג ע'י המדורגת 83 בעולם, אליז קורנה מצרפת, אותה ניצחה שלוש פעמים בעבר.

פאר הוליכה ביתרון מערכה ו-3:4 במערכה השנייה עם שבירה אבל קורנה ניצחה ב-9 משחקונים רצופים ועלתה לרבע הגמר, כשהקהל הצרפתי שנתן לה עידוד סטייל 'גביע דיוויס', היה מאושר מאוד בסיום.

כבר במשחקון השלישי של המשחק שברה פאר ל-1:2, אבל קורנה מיד שברה בחזרה. הישראלית ניצלה שוב ושוב סרבים שניים מאוד חלשים של הצרפתיה, שברה ל-2:3 ושוב ל-2:5.

כשהגישה המחבט מספר אחד של ישראל למערכה, התעלתה יריבתה פעם נוספת ושברה בדרך ל-4:5. עם הרבה מזל בנקודה האחרונה, בה שלחה קורנה וולי לרשת, הצליחה פאר לנצל את ההזמדנות השניה להגיש למערכה וניצחה 4:6 לאחר 46 דקות.

 

שחר פאר (GettyImages)

שחר פאר, כבר הייתה קרובה מאוד לרבע הגמר (GettyImages)
 

 

עם המומנטום שברה הישראלית ל-0:1 בתחילת המערכה השנייה, אבל מיד נשברה בחזרה. השתיים שמרו על ההגשות עד שהצליחה פאר שוב לשבור ל-3:4 בעזרת טעות כפולה של הצרפתיה.

בתגובה עלתה קורנה ל-0:40 מהיר בדרך לשביר ו-4:4. הצרפתיה שמרה על קור רוח, שמרה ל-4:5 ופאר מנגד לא עמדה בלחץ, נשברה שוב, ומהערכה הסתיימה ב-4:6 לטובתה של קורנה, שקבע 1:1 במערכות אחרי שעה ו-34 דקות.

בפתיחת המערכה השלישית היו המשחקונים צמודים, אבל קורנה היתה זו שניצחה אחד אחרי השני. פאר לא עמדה בלחץ, הפסידה תשעה משחקונים אחרי כשעתיים וחצי של טניס.

 

 

אליז קורנה (רויטרס)

אליז קורנה, ניצחון יוקרתי למדורגת 83 בעולם (רויטרס)

כתבות נוספות

דילוג לתוכן